Мало їм всіх попередніх зрад: У Вовка залишили чинною заборону на нову систему харчування ЗСУ

Ймовірно, цього року запланований перехід на нормальну їжу для військових не відбудеться.

Окружний адміністративний суд Києва сьогодні, 2 серпня, не розблокував наказ Міністерства оборони про перехід військових частин на нову систему харчування за каталогом. Про це інформує прес-служба Офісу реформа МОУ в Facebook, передають Патріоти України.

«МО України опротестовувало рішення цього органу – цю ухвалу, яка перекрила повітря переходу ЗС України на прогресивну систему харчування за каталогом. Суд 2 серпня ми програли, адже суддя Мазур не розблокувало наказ №90 про перехід на нове харчування», – йдеться в повідомленні.

Таким чином, ймовірно, цього року запланований перехід на нормальну їжу для військових не відбудеться. Наголошується, що нове судове засідання заплановано на 13 серпня.

У свою чергу керівник реформи харчування української армії в Офісі реформ МОУ Діана Петреня підтвердила, що переходу військових частин на нову систему харчування в 2019 році не буде.

«Наш суд найгуманніший суд у світі, і він захищає інтереси всіх верств населення, правда от українська армія явно в ці верстви населення у них не входить», – додала Петреня.

ОРДЛО як плацдарм для російського вторгнення

четвер, 20 січень 2022, 12:18

Традиційна тактика РФ: створення штучного прецеденту (приводу) для вторгнення, власне вторгнення – і укладання договорів спільної охорони «кордонів"» і натомість одностороннього визнання Росією даних квазіутворень. Сукупність наведених вище факторів дає п

Британія надала Україні 2000 протитанкових гранатометів і готова дати ще більше озброєння

четвер, 20 січень 2022, 11:21

Лондон сподівається, що його приклад надихне інших членів НАТО, котрі наразі коливаються через передбачуване невдоволення Москви. Британія готова передавати для Києва ще більше озброєнь, запевнив голова британського Міноборони Бен Воллес. За його даним...