Мало їм всіх попередніх зрад: У Вовка залишили чинною заборону на нову систему харчування ЗСУ

Ймовірно, цього року запланований перехід на нормальну їжу для військових не відбудеться.

Окружний адміністративний суд Києва сьогодні, 2 серпня, не розблокував наказ Міністерства оборони про перехід військових частин на нову систему харчування за каталогом. Про це інформує прес-служба Офісу реформа МОУ в Facebook, передають Патріоти України.

«МО України опротестовувало рішення цього органу – цю ухвалу, яка перекрила повітря переходу ЗС України на прогресивну систему харчування за каталогом. Суд 2 серпня ми програли, адже суддя Мазур не розблокувало наказ №90 про перехід на нове харчування», – йдеться в повідомленні.

Таким чином, ймовірно, цього року запланований перехід на нормальну їжу для військових не відбудеться. Наголошується, що нове судове засідання заплановано на 13 серпня.

У свою чергу керівник реформи харчування української армії в Офісі реформ МОУ Діана Петреня підтвердила, що переходу військових частин на нову систему харчування в 2019 році не буде.

«Наш суд найгуманніший суд у світі, і він захищає інтереси всіх верств населення, правда от українська армія явно в ці верстви населення у них не входить», – додала Петреня.

З архіву ПУ. "Слуга народу", який хотів відіслати інструкорів НАТО задля довіри РФ, накреслив чесно-благородно "червоні лінії", котрі влада не перетинатиме у "формулі Штайнмаєра"

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 4:00

Для початку переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі має бути виконано ряд умов, озвучених президентом України Володимиром Зеленським. Про це у Верховній Раді заявив народний депутат від “Слуги народу” та голова Комітету ВР з питань зовнішньої п...

Хіти тижня. "Ти скільки відвоював метрів української землі? Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти відступив": Сюмар "накинулася" на Зеленського через послання до українців у Раді

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 0:35

У щорічному посланні до українців у Верховній Раді президент Володимир Зеленський називав не свої досягнення, а попередників. Про це з трибуни парламенту у вівторок 20 жовтня сказала народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар...