"Мало кому мешал в Украине": Гіркін розповів про причетність Москви до ліквідації Захарченка

Офіцер ФСБ РФ, диверсант Ігор Гіркін упевнений, що Москва дала наказ усунути ексватажка "ДНР" Олександра Захарченка, щоб посадити на його місце більш керованого Дениса Пушиліна. Про це Стрєлков розповів в інтерв'ю пропагандисту РФ Максиму Калашникову, повідомляють Патріоти України.

Гіркін зазначив, що ресторан "Сепар", у якому підірвали Захарченка, був під цілодобовою охороною його людей. Він упевнений, що охорона померлого ватажка "ДНР" брала участь у його ліквідації за наказом Москви, оскільки він був не дуже керований.

“Захарченко мало кому мешал в Украине. Вообще никому не мешал. А вот кое-кому из московских он мешал, потому что в пьяном виде он иногда вел себя как человек... Глупости часто говорил”, - заявив Гіркін.

Він упевнений, що місце розчистили спеціально для Дениса Пушиліна, який в минулому заманював людей у фінансові піраміди. “А Пушилина посадили, потому что он себя как человек никогда не ведет. Он вообще не человек, он ***, пустое место, ноль без палочки”, - сказав диверсант.

Підозрює він також те, що хтось високопоставлений у "ДНР" міг бути причетний і до усунення російського найманця Арсена Павлова, відомого під прізвиськом Моторола. “Я не исключаю, что в убийстве Мотора принимали (участие - ред.) и украинские специалисты... Но то, что в нем принимали участие как минимум предатели со стороны “ДНР”, в этом я нисколько не сомневаюсь. Охрану с подъезда снять, прекратить за сутки до убийства могли только соответствующие начальники, которые эту охрану выставляли”, - заявив Гіркін.

Щомісяця понад 3 тисячі російських військових хочуть здатися в український полон, - ГУР Міноборони

четвер, 8 червень 2023, 22:02

Представник ГУР Андрій Юсов розповів, що кожного місяця понад 3 тисячі російських військових хочуть здатися в український полон в рамках "Хочу жити", передають Патріоти України. Юсов зазначив, що попри таку велику кількість заявок, звільнити військовог...

"Воду оставили в 19 км от нас, между минными полями": Окупант поскаржився дружині на погане забезпечення (аудіо)

четвер, 8 червень 2023, 20:54

Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборон...