Мало крові? Кількість росіян, які підтримують війну проти України, зросла: У РФ оприлюднили дані нового соцопитування

У квітні серед мешканців країни-агресора РФ посилилася увага до ситуації навколо України. Проте більше росіян почали підтримувати дії своїх військових злочинців, спрямовані проти нашої держави та її громадян. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного аналітичним центром "Левада-Центр", передають Патріоти України.

Так, цього місяця 43% росіян безперечно підтримують війну в Україні, при тому, що в березні їхня кількість була на рівні 41%. Водночас 32% жителів РФ швидше підтримують війну, у березні їх було 31%. Ба більше, кількість росіян, які не підтримують кривавих звірств Кремля в нашій країні, у квітні зменшилася. Таких людей стало 16%, а у березні було 20%.

При цьому збільшилася частка респондентів, які виступають за перехід до мирних переговорів. Більше росіян почали переживати через контрнаступ ЗСУ та постачання західного озброєння української армії. Примітно, що більш як половина опитаних вважають, що основні труднощі, пов'язані зі "спецоперацією", ще попереду і дуже турбуються з цього приводу.

Найбільш уважно за тим, що відбувається в нашій країні, стежать росіяни у віці 55 років і старше. Проте загибель мирних українців турбує лише 22% жителів держави-терориста.

Лише 19% росіян виступають проти насильства, яке, як вважають, треба вирішувати переговорами і лише 11% розуміють, що РФ напала на Україну – суверенну та незалежну державу. Зазначимо, опитування було проведено 20-26 квітня 2023 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення. У ньому брали участь 1623 особи віком від 18 років і старше у 137 населених пунктах, 50 суб'єктах РФ. Дослідження проводилося методом особистого інтерв'ю.


Окупанти взяли в полон жителів Вовчанська, які не виїхали з міста, - глава ОВА

вівторок, 21 травень 2024, 19:53

У місті Вовчанськ залишилось близько 100 людей. Російські загарбники не випускають їх на евакуацію, вони фактично у полоні. Про це повідомив очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, передають Патріоти України. «Ми продовжу...

"Хамло має понести відповідальність": Нардепка Геращенко звинуватила Стефанчука в сексизмі

вівторок, 21 травень 2024, 19:15

Народна депутатка від Європейської солідарності Ірина Геращенко звинувачує голову Верховної Ради Руслана Стефанчука в сексизмі. Той нібито назвав її «дівчинкою» під час засідання парламенту. Про це вона повідомила у своєму Telegram-каналі, передають Па...