
Країна-агресорка Росія у ніч на 9 березня завдала масового ракетного удару по Україні. Уже відомо про шістьох загиблих внаслідок атаки - п’ятеро людей загинули під завалами свого будинку на Львівщині, ще одна людина - у Дніпропетровській області, передають Патріоти України.
Проте кровожерливі росіяни почали висловлювати у соцмережах "радість" через ракетну атаку по українцях. Вони не лише схвально відгукувалися про такий акт жорстокості, а й закликали бити по Україні ще більше. Відповідні коментарі з’явилися у різних російських пабліках.
Частина росіян почала писати, як їх "радує" те, що вони з самого ранку дізналися про ракетну атаку по Україні, хтось навіть зазначив, що "приємно таке читати зранку, як кава".
Хтось у відповідь на відео полум’я і диму після ракетного удару по Києву написав, що "це гарно". Дехто з росіян почав писати, що такого удару "мало", і що нібито потрібно "приводити українців до тями і не нянькатися". Частина росіян почала закликати бити по нових цілях, зокрема, по Банковій, а хтось зазначив, що нібито окупанти повинні "не зупинятися, поки у Львові не будуть готувати на вогнищах".
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...