
«Мародеров, убийц, диверсантов и прочую шваль, а также непримиримых врагов, пытавшихся бить нам в спину — расстреливали несколько раз по суду и несколько раз — без суда. Не более и не менее.
И еще хочу сообщить „украинским лыцарям“: жалею лишь об одном — мало вам врезал, надо было больше… Но вам надо благодарить за то, что „больше не смог“ — пару известных кремлевских гномов… Будь на их месте люди посмелее и поумнее, более чем вероятно, — хана-бы вам всем была еще в 14-м. И, уж точно, не видать-бы вам Славянска и вообще Донбасса — как своих ушей. При моем деятельном и непосредственном участии, или без него — вопрос непринципиальный».

Гіркін додав, що зараз у нього немає приводів для радості, і зазначив, що свідомо йшов «на смертельний ризик і досі живий і на волі швидше дивом».
Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...
Україна останніми місяцями суттєво посилила використання безпілотників і далекобійних засобів ураження, завдаючи ударів по військових та інфраструктурних об'єктах Росії. На думку експертів, це створило для Кремля одразу кілька серйозних викликів, перед...