"Мало вам врезал, надо было больше": Екс-ватажок "ДНР" звернувся до українських військових

Ігор Гіркін заявив, що зараз у нього немає приводів для радості, і зазначив, що свідомо йшов "на смертельний ризик".

Ігор Гіркін. Фото: скріншот з відео.

Екс-командир підрозділів НЗФ Ігор Гіркін на своїй сторінці в соцмережі написав гнівний пост у відповідь на публікації ЗМІ його попереднього інтерв'ю, в якому він зізнався в тому, що ховався за цивільними людьми і розстрілював людей без суду, передають Патріоти України.
Ватажок НЗФ в своє виправдання пише, що ніколи не приховував того, що «не поспішав покласти своїх бійців при співвідношенні сил 7 до 1 (на користь противника) в польовому бою без найменшого шансу на успіх. Тим більше, що 90% цих бійців були місцевими жителями». Він зазначає:

«Мародеров, убийц, диверсантов и прочую шваль, а также непримиримых врагов, пытавшихся бить нам в спину — расстреливали несколько раз по суду и несколько раз — без суда. Не более и не менее.

И еще хочу сообщить „украинским лыцарям“: жалею лишь об одном — мало вам врезал, надо было больше… Но вам надо благодарить за то, что „больше не смог“ — пару известных кремлевских гномов… Будь на их месте люди посмелее и поумнее, более чем вероятно, — хана-бы вам всем была еще в 14-м. И, уж точно, не видать-бы вам Славянска и вообще Донбасса — как своих ушей. При моем деятельном и непосредственном участии, или без него — вопрос непринципиальный».

Гіркін додав, що зараз у нього немає приводів для радості, і зазначив, що свідомо йшов «на смертельний ризик і досі живий і на волі швидше дивом».

Те, чого ніколи не буде у недонаддержави Путіна: Zumwalt завершує набуття бойових спроможностей

середа, 1 квітень 2020, 6:30

Активація бойових систем на есмінці USS Michael Monsoor (DDG 1001) має бути завершена до кінця другого кварталу 2020 року. USS Lyndon B. Johnson (DDG 1002) мають передати флоту до кінця 2020 року. Есмінець ВМФ США USS Zumwalt (DDG 1000) скоро має завер...

Хіти тижня. Під покровом ночі на тлі криків "Ганьба": Рада прийняла закон про ринок землі у другому читанні

середа, 1 квітень 2020, 5:30

Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №2178-10 про ринок землі. "За" прийняття документа проголосували 259 нардепів, передають Патріоти України. "Я ставлю на голосування прийняття у другому читанні та в цілому з техніко-юридични...