"Мало вам врезал, надо было больше": Екс-ватажок "ДНР" звернувся до українських військових

Ігор Гіркін заявив, що зараз у нього немає приводів для радості, і зазначив, що свідомо йшов "на смертельний ризик".

Ігор Гіркін. Фото: скріншот з відео.

Екс-командир підрозділів НЗФ Ігор Гіркін на своїй сторінці в соцмережі написав гнівний пост у відповідь на публікації ЗМІ його попереднього інтерв'ю, в якому він зізнався в тому, що ховався за цивільними людьми і розстрілював людей без суду, передають Патріоти України.
Ватажок НЗФ в своє виправдання пише, що ніколи не приховував того, що «не поспішав покласти своїх бійців при співвідношенні сил 7 до 1 (на користь противника) в польовому бою без найменшого шансу на успіх. Тим більше, що 90% цих бійців були місцевими жителями». Він зазначає:

«Мародеров, убийц, диверсантов и прочую шваль, а также непримиримых врагов, пытавшихся бить нам в спину — расстреливали несколько раз по суду и несколько раз — без суда. Не более и не менее.

И еще хочу сообщить „украинским лыцарям“: жалею лишь об одном — мало вам врезал, надо было больше… Но вам надо благодарить за то, что „больше не смог“ — пару известных кремлевских гномов… Будь на их месте люди посмелее и поумнее, более чем вероятно, — хана-бы вам всем была еще в 14-м. И, уж точно, не видать-бы вам Славянска и вообще Донбасса — как своих ушей. При моем деятельном и непосредственном участии, или без него — вопрос непринципиальный».

Гіркін додав, що зараз у нього немає приводів для радості, і зазначив, що свідомо йшов «на смертельний ризик і досі живий і на волі швидше дивом».

Хіти тижня. Україна летить у прірву? "Мюнхенские отговорки, или Как Зеленский озвучил новые шаги "ползучей капитуляции", - блогер

п’ятниця, 21 лютий 2020, 23:05

"Итог мюнхенского выступления Зеленского выглядит не слишком оптимистичным. Украина продолжает ползти в направлении капитуляции", - пише у своєму блозі Віталій Дяченко, передають Патріоти України, і продовжує:. "Выступление президента Украины Владимира...

"Плевок на могилы погибших активистов. Пздц": Блогер Наумович висловився щодо допису Ківи про Майдан

п’ятниця, 21 лютий 2020, 22:38

Сергій Наумович нагадав, що сам Ілля Ківа в 2014 році називав себе учасником Євромайдану, публікував численні фотографії в балаклаві, а після революції і багато в чому завдяки їй отримав досить високу посаду. Опублікувавши пост про Євромайдан напередод...