"Мало вам врезал, надо было больше": Екс-ватажок "ДНР" звернувся до українських військових

Ігор Гіркін заявив, що зараз у нього немає приводів для радості, і зазначив, що свідомо йшов "на смертельний ризик".

Ігор Гіркін. Фото: скріншот з відео.

Екс-командир підрозділів НЗФ Ігор Гіркін на своїй сторінці в соцмережі написав гнівний пост у відповідь на публікації ЗМІ його попереднього інтерв'ю, в якому він зізнався в тому, що ховався за цивільними людьми і розстрілював людей без суду, передають Патріоти України.
Ватажок НЗФ в своє виправдання пише, що ніколи не приховував того, що «не поспішав покласти своїх бійців при співвідношенні сил 7 до 1 (на користь противника) в польовому бою без найменшого шансу на успіх. Тим більше, що 90% цих бійців були місцевими жителями». Він зазначає:

«Мародеров, убийц, диверсантов и прочую шваль, а также непримиримых врагов, пытавшихся бить нам в спину — расстреливали несколько раз по суду и несколько раз — без суда. Не более и не менее.

И еще хочу сообщить „украинским лыцарям“: жалею лишь об одном — мало вам врезал, надо было больше… Но вам надо благодарить за то, что „больше не смог“ — пару известных кремлевских гномов… Будь на их месте люди посмелее и поумнее, более чем вероятно, — хана-бы вам всем была еще в 14-м. И, уж точно, не видать-бы вам Славянска и вообще Донбасса — как своих ушей. При моем деятельном и непосредственном участии, или без него — вопрос непринципиальный».

Гіркін додав, що зараз у нього немає приводів для радості, і зазначив, що свідомо йшов «на смертельний ризик і досі живий і на волі швидше дивом».

Українці не хочуть конфлікту з Польщею? Шо показали результати соціологічного дослідження

середа, 24 червень 2026, 18:50

Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...

Претензії до Трампа: Росія вперше звинуватила США у зриві домовленостей саміту на Алясці, - Reuters

середа, 24 червень 2026, 18:42

Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...