"Мало вам врезал, надо было больше": Екс-ватажок "ДНР" звернувся до українських військових

Ігор Гіркін заявив, що зараз у нього немає приводів для радості, і зазначив, що свідомо йшов "на смертельний ризик".

Ігор Гіркін. Фото: скріншот з відео.

Екс-командир підрозділів НЗФ Ігор Гіркін на своїй сторінці в соцмережі написав гнівний пост у відповідь на публікації ЗМІ його попереднього інтерв'ю, в якому він зізнався в тому, що ховався за цивільними людьми і розстрілював людей без суду, передають Патріоти України.
Ватажок НЗФ в своє виправдання пише, що ніколи не приховував того, що «не поспішав покласти своїх бійців при співвідношенні сил 7 до 1 (на користь противника) в польовому бою без найменшого шансу на успіх. Тим більше, що 90% цих бійців були місцевими жителями». Він зазначає:

«Мародеров, убийц, диверсантов и прочую шваль, а также непримиримых врагов, пытавшихся бить нам в спину — расстреливали несколько раз по суду и несколько раз — без суда. Не более и не менее.

И еще хочу сообщить „украинским лыцарям“: жалею лишь об одном — мало вам врезал, надо было больше… Но вам надо благодарить за то, что „больше не смог“ — пару известных кремлевских гномов… Будь на их месте люди посмелее и поумнее, более чем вероятно, — хана-бы вам всем была еще в 14-м. И, уж точно, не видать-бы вам Славянска и вообще Донбасса — как своих ушей. При моем деятельном и непосредственном участии, или без него — вопрос непринципиальный».

Гіркін додав, що зараз у нього немає приводів для радості, і зазначив, що свідомо йшов «на смертельний ризик і досі живий і на волі швидше дивом».

Хіти тижня. Юні мученики: Львівських студентів розстріляли за відмову навчатися російською

субота, 21 вересень 2019, 23:05

Процес над студентами і гімназистами, частина з яких були прихильниками ОУН або членами «Юнацтва», почався у вересні 1940 року. Чого тільки не витворяла радянська влада в Україні, які дикунські методи не вигадувала, як тільки не нищила наш цвіт, аби ли...

"Перенесіть бойові дії на всю територію України": Ідеолог "русского міра" закликав до війни

субота, 21 вересень 2019, 23:00

Семен Багдасаров стверджує, що українська сторона нібито зірвала домовленості щодо Донбасу. Пропагандист РФ, директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров закликав "Л/ДНР" перенести бойові дії зі сходу на решту тери...