Малограмотні та погано розмовляють російською: Куди в Росію найчастіше їде "вантаж 200" з України (карта)

Країна-агресор РФ частіше відправляє на війну в Україну мешканців національних республік та віддалених від Москви регіонів. Саме туди найчастіше привозять ліквідованих окупантів, передають Патріоти України.

Зведену статистику втрат Росія не оприлюднює з весни, проте навіть зменшені в рази дані свідчать, що найбільше "вантажу 200" привозять до Бурятії та Дагестану. Про це повідомляє Telegram-канал "Можемо пояснити".

Цікаво, що втрати серед російських окупантів оминають Москву і Санкт-Петербург. Водночас вбитих на війні загарбників привозять назад у віддалені від центру регіони.

"Ризик потрапити на передову й опинитися в епіцентрі найважчих битв вищий у мешканців з етнічних та віддалених від столиць регіонів", – йдеться в матеріалі.

Незважаючи на те, що станом на 23 липня агресор втратив понад 39 тисяч своїх солдатів і офіцерів, міністерство оборони РФ бреше росіянам про нібито всього 4700 тисяч убитих. Проте навіть ця статистика дає розуміння, з яких регіонів Росії більше окупантів їде на війну в Україну.

Так, найбільше "вантажів 200" приїхало у Дагестан (245 убитих, за даними на 23 липня) та Бурятію (224 ліквідованих окупантів). Водночас у Москві зареєстровано лише 11 випадків загибелі російських воєнних злочинців, а у Санкт-Петербурзі – 30.

Експерти кажуть, що одна з причин того, чому на війні опиняється більше жителів з околиць РФ, – бідність та бажання заробити. Також малограмотні жителі російських глибинок, які погано говорять російською, вигідні Кремлю як "гарматне м'ясо".

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...