"Мали допомогти, але не допомагають": Лукашенко назвав американців і європейців "останніми мерзотниками" (відео)

Незаконно обраний президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав європейців і американців "останніми мерзотниками" через те, що вони "нічим не допомогли" в боротьбі з коронавірусом, передають Патріоти України.
Як повідомляє білоруське інформаційне агентство БелТА, за словами Лукашенка Всесвітня організація охорони здоров'я і Організація Об'єднаних Націй постійно заявляли, що "треба підтримати когось", але не допомогли.

"Останні ж мерзотники ці європейці і американці. Вони ж нічим не допомогли нам абсолютно. Хоча і ВООЗ, і ООН постійно заявляли, що треба підтримати когось та інше. Але не допомогли і не треба, не просимо ми їх. Так ні, треба ж загвинтити гайки, треба погіршити тут ситуацію", - заявив Лукашенко.

Він додав, що головне для Білорусі, що в країні лікували і лікуватимуть своїх людей. "І дай Бог, щоб у нас ця проблема була ліквідована так, як вона зараз ліквідовується, і ми могли лікувати людей з надбавками. Щоб ми підтримували тих лікарів, які все-таки працюють в червоних зонах з ковід-хворими", - сказав президент.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: