Мали поважну причину? У ГУР підтвердили, що допомогли скандальному депутату Трубіцину виїхати за кордон

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України підтвердили інформацію про те, що голова ГУР Кирило Буданов надав депутату Київради Владиславу Трубіцину листа для виїзду за кордон, після чого останній втік, інформують Патріоти України.

Депутат перебуває під слідством у справі про хабарництво і його справу мали розглядати у Вищому антикорупційному суді, однак він не зʼявився на засідання після того, як виїхав за кордон.

У ГУР підтвердили, що відомство надавало Трубіцину лист про сприяння щодо виїзду з країни, але кажуть, що зробили це на прохання іншої структури. При цьому відмовились її назвати.

«Такий лист був виданий на прохання іншої структури складової сектору сил безпеки і оборони України в рамках міжвідомчої взаємодії з цією структурою і на їхнє офіційне звернення. Наразі я не можу назвати цю структуру, можливо, ця інформація може бути оприлюднена пізніше», – зазначив представник ГУР Андрій Юсов.

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...