
Про зміни у майновому стані Дубінський повідомив на початку липня. Мовиться про отримання понад мільйона від Олексія Володєєва за відчуження рухомого майна.
За день до того, 6 липня 2021 року, нардеп на своїй сторінці в інстаграм опублікував фото на фоні Mercedes-Benz G 55 (в народі "кубик" – 24 канал) та підписав його: "Прощайте, старые кубики. Ждём новые".
У Центрі протидії корупції запевнили, що "переконатись у продажі саме цього авта чи якогось іншого з колекції депутата не вдалося".
Однак відомо, що наразі автопарк підсанкційного нардепа складається з Toyota Land Cruiser та нещодавно придбаного "Запорожця".
Там запевнили, що немає "кубика", згідно з реєстром транспортних засобів, – у Володєєва та мами нардепа, яка так "любить швидкість".
У громадській організації припустили, мільйон Дубінський задекларував таки від продажу "кубика".
При цьому залишається невідомою доля ще 5 авто, адже повідомлення про суттєві зміни в майновому стані було лише одне,
– заявили у Центрі протидії корупції.
Зокрема мовилось про два Mercedes, BMW Alpina, Cadillac Escalade та Porsche Carrera.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...