У Білорусі в районі агромістечка Гоцьк, в Мінської області, зазнав аварії військовий вертоліт Мі-24, пише портал «Электронный Солигорск».
Цю інформацію також підтвердили у пресслужбі Міноборони Білорусі. Повідомивши, що Мі-24 через неполадку в роботі силового агрегату здійснив вимушену посадку на непідготовлений майданчик.
«Під час виконання планових польотів екіпажем вертольота Мі-24 було виявлено неполадки в роботі силового агрегату борту. Екіпаж ухвалив рішення здійснити вимушену посадку на непідготовлений майданчик», — йдеться у повідомленні відомства.
Внаслідок інциденту екіпаж не постраждав. Проводиться розслідування.
Очевидці повідомили, що ввечері було чути шум двигуна, гелікоптер низько кружляв над населеним пунктом, а потім упав.
«Летів низько над селом, ще думали, а чого так низько? Але льотчик відвів його від населеного пункту, і гелікоптер упав у поле», – сказав очевидець.
Інцидент стався в ході планових польотів у ввечері п’ятниці 21 січня.
У пресслужбі Міноборони Білорусі підтвердили інцидент із Мі-24. У відомстві заявили, що у ході планових польотів екіпаж виявив проблеми у роботі силового агрегату вертольота й ухвалив рішення про посадку борту на непідготовленій місцевості.
У Міноборони наголосили, що у результаті НП ніхто з людей, які перебували на борту, не постраждав. Наразі проводитися розслідування за фактом того, що сталося.
Мі-24 "Крокодил" – ударний вертоліт радянського виробництва, призначений для підвищення вогневої потужності та мобільності частин і підрозділів наземних сил. Машина має безліч модифікацій і перебуває на озброєнні десятків країн світу.
Нагадуємо, що до Білорусі прибувають підрозділи російських збройних сил для навчань з відбиття так званої «зовнішньої агресії».
На територію країни з Росії буде перебазовано 12 винищувачів Су-35, два дивізіони систем ППО С-400 та дивізіон зенітних ракетно-гарматних комплексів «Панцирь-С».
Російські війська залишатимуться у Білорусі щонайменше до березня. Офіційно навчання будуть проходити у два етапи. Перший триватиме до 9 лютого, другий – з 10 до 20 лютого. Під час навчань «Союзная решимость 2022» за планами військові мають відпрацювати відбиття «зовнішньої агресії».
Дозвіл з боку США та Великої Британії для України застосовувати далекобійні ракети для атак по цілих у Росії – демонстрація зміни підходу до підтримки Києва в умовах затяжної війни. Цей крок створює серйозний виклик для російської оборони та підвищує с...
Російські окупанти активізували агресивну мобілізацію молоді в Маріупольському районі. Зокрема, окупаційна влада використовує схеми примусового "запрошення" до військових комісаріатів, де юнаків змушують підписувати контракти на військову службу. Про ц...