Маневри "Захід-2021": Російська армія вперше застосувала бойових роботів

На військових маневрах “Захід-2021 “росіяни вперше застосували ударні роботи “Уран-9” і “Нерехта” в бойових порядках загальновійськових підрозділів. Про це повідомляє “РІА Новини” з посиланням на Міноборони Росії, зазначають Патріоти України.

Під час основного етапу навчань на полігоні Муліно російські військові задіяли роботів розвідки і вогневої підтримки.

“Урани-9” здійснювали бойові дії безпосередньо в бойових порядках підрозділів, що обороняються, і “знищували” ціль – живу силу і техніку противника на відстані від 3 до 5 тис. метрів. Вогнева підтримка велася бойовим роботом з ракетних комплексів “Атака”, реактивних піхотних вогнеметів, а також 30-міліметрових гармат і кулеметів.

Також “Урани-9” прикривали мотострілкові підрозділи під час зміни позицій.

Роботи “Нерехта” застосовувалися для розвідки і вогневої підтримки підрозділів. Ці роботи були озброєні 12,7-міліметровим кулеметом “Корд” і 30-міліметровим гранатометом АГ-30м.

У Міноборони РФ зазначили, що “Нерехта” здатні коригувати вогонь, доставляти боєприпаси і спорядження. Крім того, для створення проходів у мінних загородженнях використовували робототехнічні комплекси розмінування “Уран-6”.

Тактичний лазерний комплекс “Кар’єр” забезпечував дії робототехнічних комплексів. Він дозволяє виявляти і пригнічувати оптичні засоби розвідки і спостереження броньованої техніки і стрілецької зброї противника.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...