Маразм божевільної диктатури: Держиморди Лукашенка затримали мешканку Мінська, а суд визнав її винною за червоно-білі шкарпетки

На переконання режиму, ті хто сьогодні натякають на споконвічну білоруську символіку, зокрема кольори національного прапора, є небезпечними елементами, котрі завтра вбиватимуть дорогого Олександра Григоровича

Жінка, яка зараз вирішила розповісти свою історію, каже, що того дня йшла на курси в автошколу, на ній були шкарпетки білого кольору з червоною смугою. За це суд оштрафував її на 80 базових величин - 2320 рублів, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання tut.by

Наталія Сівцова-Сєдушкіна живе в Мінську поруч із кінотеатром "Жовтень". У середу, 24 березня, міліція звернула увагу на балкон її квартири: на ньому були зав'язані червоні і білі стрічки. Силовики прийшли до неї додому, зняли стрічки і відвезли жінку до РУВС Радянського району, там на неї склали протокол за пікетування. Наступної доби (а це був День Волі) відбувся суд, який визнав Наталію винною в адміністративному правопорушенні і призначив їй штраф - 70 базових величин (2030 рублів).

"Я повернулася із суду і увечері того ж дня, приблизно о 19:28, вирушила на водійські курси - вони починалися о 20:00. Тільки вийшла з-під арки будинку, як зі спини до мене підійшли четверо силовиків у балаклавах і чорному одязі", - згадує про події жінка.

За словами Наталії, їй повідомили, що у неї "шкарпетки не того кольору". Мінчанка каже, що її "підняли і понесли" за кінотеатр, туди, де стояли автозаки. Наталія просила поставити її на ноги, мовляв, вона піде сама і тікати не збирається.

"Напевно, я дійсно була досить помітною: білі куртка і кросівки, сині укорочені джинси і білі шкарпетки з червоною смугою виробництва Mark Formelle, які було видно наполовину. Але хіба це порушення? Я спокійно йшла, нікому не заважала і нікого не чіпала", - підкреслила вона.

Не те одягла, - мешканку Мінська оштрафували за червоно-білі шкарпетки 01

Затриману доставили у РУВС Радянського району. Там її протримали не більше трьох годин, бо Наталя повідомила, що у неї неповнолітня дитина. Жінка вийшла з міліції з черговим протоколом, складеним на неї за ч. 1 ст. 24.23 КоАП. Суд розглянув цю справу вже наступного дня, але рішення не ухвалив - відправив матеріали на доопрацювання.

"Я попросила суд зробити запит запису з камер зовнішнього відеоспостереження, на яких було видно, як я йшла проспектом, як мене затримували. Також сама хотіла підготуватися - довести, що я йшла у справі, на курси", - сказала Наталія.

Під час наступних судових засідань Наталії повідомили, що запис із камери надати неможливо, адже через місяць після затримання його вже було видалено. Міліція "доопрацювала" протокол. Тепер у ньому було написано, що жінка не просто йшла у біло-червоних носках (лише це було зазначено в першому протоколі), а й піднімала вгору руку з пальцями, складеними у "V". У відповідь на її жест їй сигналили автомобілі.

Як наслідок, суд під головуванням Сергія Шатила (до речі, він судив Наталю і за стрічки) виніс рішення у справі: оштрафувати Наталю на 80 базових величин - 2320 рублів. Інформація про затримання Наталії та суди підтверджується даними волонтерів, які відстежують інформацію про затриманих і судові засідання.

Поки Наталія не сплатить штраф, вилучені у неї телефон і брошка будуть заарештовані.

"Тепер я маю сплатити 4350 рублів. Таких грошей на погашення штрафу у мене немає. Я хоча й працюю, але відкладати кошти можливості не маю. Намагалася опротестувати рішення суду щодо стрічок - його залишили чинним. Тепер намагатимусь опротестувати рішення щодо шкарпеток", - каже жінка.

Це не перша історія, коли затримували через біло-червоні шкарпетки.

Уточнимо, що таких шкарпеток від Mark Formelle, в яких була Наталія під час затримання, вже немає в продажу. На це звернули увагу наші читачі. Такі ж білі, але з чорною смугою є в продажу, а з червоною - немає. Також читачі звернули увагу, що не можуть знайти в магазинах білі майки з принтом, на якому слово "Білорусія" червоними буквами було виправлено на "Білорусь". "У нашій компанії все випускається невеликими серіями, асортимент швидко оновлюється. Зараз надходить нова колекція. Сподіваємося, вона сподобається покупцям", - пояснили в Mark Formelle.

"Путін – стратегічний дурень і військовий невдаха", - смілива та змістовна заява президента Фінляндії

субота, 12 липень 2025, 18:56

Війна Росії з Україною є найбільшою тактичною і стратегічною помилкою в сучасній історії. Таку думку президент Фінляндії Александер Стубб висловив в інтерв'ю виданню The Sydney Herald, передають Патріоти України. . "Я б стверджував, що це найбільша та...

Москву чекає пекельне літо: Генерал Бундесверу розповів, коли перша партія українських далекобійних ракет, профінансованих Німеччиною, надійде у розпорядження ЗСУ

субота, 12 липень 2025, 18:44

Загальна кількість таких ракет досягне "тризначних показників" уже найближчими місяцями, стверджує Крістіан Фройдінг. Вже до кінця липня ЗСУ отримають на озброєння перші українські ракети великої дальності, виробництво яких профінансувала Німеччина. Пр...