Маразм міцнішає: Соловйов закликав відправити вірмен із Карабаху до України

Володимир Соловйов закликав відправити вірмен із Карабаху на війну до України. Мовляв, нехай хлопці працюють. Відео опублікував журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

Соловйов вважає, що тим, хто залишився з армії Карабаху, слід дати можливість вступити до лав так званих "ДНР" та "ЛНР". Щоб хлопці, каже він, своїми злагодженими підрозділами "влилися й працювали". І нехай навіть зі своєю символікою, якщо потрібно.

"Ось нарешті і реальна допомога від Росії наспіла. Кого не вбили азербайджанці – відправлять до м'ясного штурму на Вугледар", – зауважив Казанський. Раніше Соловйов звернувся до росіян з "проханням", аби вони зберігали інформаційну тишу та не публікувати матеріали про атаки на РФ.

Оце так: У Бундестазі не підтримали пропозицію розширити допомогу Україні і надати ракети Taurus

четвер, 22 лютий 2024, 16:53

У Бундестазі не вистачило голосів, аби підтримати пропозицію щодо розширення військової допомоги Україні. Таким чином німецька влада в черговий раз відклала питання про передачу українській армії крилатих ракет повітряного базування Taurus, передають П...

"Дрон, арта, лопата": "Мадяр" дав пораду військовим, як вижити на "нулі"

четвер, 22 лютий 2024, 16:42

Український військовий, командир роти "Птахи Мадяра" Роберт Бровді з позивним "Мадяр" дав пораду військовим, як забезпечити власну безпеку та виконати бойові завдання на першій лінії фронту.Про це "Мадяр" розповів у відеозверненні, передають Патріоти У...