Маразм міцнів: У Білорусі школярі вчилися "стріляти" з лопат (фото)

На Гомельщині Білорусі школярів вчили стріляти, використовуючи для навчання лопати. Про це повідомляє "Флагшток", передають Патріоти України.

За інформацією видання, школи Гомельської області у соцмережах поділилися перебігом навчально-виїзних зустрічей учнів 10-х класів. На відміну від минулих років, цього року їх вчили копати окопи та стріляти з лопат.

На сайтах Симаніцької школи Лельчицького району та Дамановичської школи Калінковичського району збори назвали «військово-польовими». Якщо в Дамановичській школі все обмежувалося окопами біля школи, то школярам із Симаничів влаштували постановочну окопную перестрілку у лісі.


Супутниковий знімок показав стан заводу із виробництва «шахедів» в Ірані після атаки безпілотників

неділя, 29 січень 2023, 18:59

Супутникові знімки свідчать, що наразі мова про знищення заводу з виробництва Shahed-136 не йде. З’явилися супутникові знімки території іранського заводу з виробництва дронів-камікадзе Shahed-136 та інших безпілотників, у місті Ісфахан. Про це повідомл...

В Україну прилетіли інструктори з підготовки танкістів на Challenger 2

неділя, 29 січень 2023, 18:34

Міністерство оборони Великої Британії повідомляє про прибуття українських танкістів для початку навчання на Challenger 2.