Маразм посилюється: Кремль вніс Угорщину до списку "недружніх країн"

Росія внесла Угорщину до свого списку "недружніх країн" за участь у загальноєвропейських санкціях і пригрозила Будапешту заходами у відповідь. Про це заявив посол РФ в Угорщині Євген Станіславов у коментарі "РИА Новости", передають Патріоти України.

Він зазначив, що керівництво Угорщини "демонструє прагматичну позицію" у своїй зовнішній політиці, але відчуває тиск з боку своїх союзників по ЄС і НАТО.

"Факт залишається фактом: Угорщина підписалася під усіма антиросійськими санкційними пакетами Брюсселя і змушена їх суворо виконувати. Саме тому вона віднесена до категорії недружніх Росії країн, на адресу яких можуть застосовуватися наші відповідні заходи", — заявив посол.

За словами Станіславова, запровадження санкцій негативно відбилося на всіх сферах співпраці Москви і Будапешта – від економіки до людських контактів. При цьому дипломат поскаржився, що через санкції страждає робота російського посольства в Угорщині.

"Але ми залишаємося оптимістами і навіть на цьому тлі продовжуємо прагнути до конструктивної взаємодії з Угорщиною і тримати канали діалогу відкритими", — підкреслив Станіславов.

Війна в Україні - позиція Угорщини

Серед усіх членів ЄС і НАТО Угорщина веде найлояльнішу до Росії політику. І хоча Будапешт справді приєднався до загальноєвропейських санкцій, в цілому політика Орбана сильно виділяється на тлі інших країн ЄС.

Так, уряд країни категорично відмовився робити будь-які кроки для зменшення залежності країни від російських нафти і газу і вибив для себе винятки в європейських нафтових санкціях.

Також Угорщина блокує санкції проти російської атомної галузі і відмовляється брати участь у європейських проектах спільної допомоги Україні. Крім того, Угорщина виявилася однією з небагатьох країн Європи, хто категорично відмовився допомагати Україні зброєю.

Угорщина блокує перспективу членства України в ЄС і НАТО, а також вставляє палиці в колеса процесу прийняття в НАТО Швеції і Фінляндії. Також уряд Угорщини закликає до негайних переговорів по Україні, що вигідно Кремлю, оскільки дозволить заморозити конфлікт в найбільш вигідній для Росії точці.

Розпадається й розносить неймовірний сморід: У Зеленського пояснили, чому Росія - "територія 404"

середа, 7 червень 2023, 15:44

Російська Федерація є країною-"манекеном", вона розпадається і розносить по світу неймовірний сморід, передають Патріоти України. "...РФ вже прямо зараз демонструє всі ознаки Failed State (держава, що не відбулася), "території 404"... Росія завжди прод...

Сенат Швейцарії підтримав реекспорт зброї в Україну, але є нюанси

середа, 7 червень 2023, 15:24

Сенат Швейцарії (верхня палата парламенту) погодив поправку до закону про військові матеріали. Це може розблокувати реекспорт зброї у треті країни, зокрема в Україну, передають Патріоти України. Поправку до закону підтримали 22 голосами, проти виступил...