
Російські окупанти, які не можуть фізично взяти Мар'їнку Донецької області, дощенту випалили та знищили місто ракетними та артилерійськими обстрілами. Апокаліптичні світлини опублікували у Мережі, передають Патріоти України.
На кадрах видно справжній "рускій мір". У місті не залишилося жодної вцілилої будівлі чи деревця. Все випалене геть-чисто. На фотографіях видно, як ще догорають обстріляни будівлі. Місто покрилося сірою імлою, там зараз немає цивільних людей.
За останньою інформацією Генштабу ЗСУ, російські війська продовжують наступати на сході, зокрема основні зусилля зосереджують на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках. У відомстві уточнюють, що росіяни атакують в районі Бахмута, Авдіївки, Мар’їнки та Вугледара.
Зауважимо, у листопаді 2022 року із Мар'їнка, що у Донецькі області, було евакуйовано все цивільне населення.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...