Маріуполь залишили на кадирівців і дагестанців - окупанти рушили на Запоріжжя

Російських окупантів залишають Маріуполь і його район - вони відправляються в напрямку Запорізької області, передають Патріоти України.

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в коментарі "24 каналу" заявив, що вже 2 день поспіль окупанти з військовою технікою рухаються в бік Запорізької області. Зараз вони виводять більшість військового контингенту з Маріуполя.

Він зазначив, у Маріуполі російські окупанти відкрито розповідають, що відправляються захоплювати Запоріжжя. Мовляв, вже завтра воно буде їх.

"Це ми чуємо ще з 24 лютого. Однак саме зараз росіяни виводять з міста більшість військових, тому будемо спостерігати, що буде далі", – зауважив Андрющенко.

Зараз Маріуполь знаходиться в руках місцевих колаборантів, які виконують певні функції під наглядом "смотрящих" з Росії. Крім того, ситуацію навколо міста (і частково в місті) контролюють кадировці і дагестанці, зазначив Андрющенко.

"Поки спостерігаємо за тим, що російські окупанти впроваджують сценарії, які ми прогнозували вже давно. Це потурання виникненню злочинних банд", - підкреслив радник.

Є важливий елемент: Українка чесно розповіла про життя у непопулярній серед біженців країні ЄС

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:23

Бельгія не входить до числа країн ЄС, які прийняли найбільше українських біженців. Водночас українці, які оселилися там, часто відзначають високий рівень життя, стабільність та відповідний соцзахист. Про це розповіла українка Тетяна Фещенко, передають ...

Вибухи лунали кілька годин: У Тульській області дрони вразили найбільший хімзавод росії (фото, відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:06

Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...