Маріуполь залишили на кадирівців і дагестанців - окупанти рушили на Запоріжжя

Російських окупантів залишають Маріуполь і його район - вони відправляються в напрямку Запорізької області, передають Патріоти України.

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в коментарі "24 каналу" заявив, що вже 2 день поспіль окупанти з військовою технікою рухаються в бік Запорізької області. Зараз вони виводять більшість військового контингенту з Маріуполя.

Він зазначив, у Маріуполі російські окупанти відкрито розповідають, що відправляються захоплювати Запоріжжя. Мовляв, вже завтра воно буде їх.

"Це ми чуємо ще з 24 лютого. Однак саме зараз росіяни виводять з міста більшість військових, тому будемо спостерігати, що буде далі", – зауважив Андрющенко.

Зараз Маріуполь знаходиться в руках місцевих колаборантів, які виконують певні функції під наглядом "смотрящих" з Росії. Крім того, ситуацію навколо міста (і частково в місті) контролюють кадировці і дагестанці, зазначив Андрющенко.

"Поки спостерігаємо за тим, що російські окупанти впроваджують сценарії, які ми прогнозували вже давно. Це потурання виникненню злочинних банд", - підкреслив радник.

"Путін став параноїдальним": Історик оцінив, чи можливе повстання в Росії

вівторок, 23 червень 2026, 8:39

За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...

Хочуть здійснити ривок: Ворог заводить нові резерви на Покровському напрямку для літньої кампанії, - "Рубіж" НГУ

вівторок, 23 червень 2026, 8:03

Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...