"Марно казати, що перестануть стріляти на Донбасі і настане мир. Це дурня. У нас війна не на Донбасі", - Сергій Гармаш

Проблема війни і миру не у тексті Мінських домовленостей, не в назві формату, а в бажанні сторін. Тобто його відсутності у Москви. Нема сенсу замінювати майданчик, вважає представник від Донецька в українській делегації ТКГ Сергій Гармаш, передають Патріоти України.

"Врегулювати конфлікт відповідно до тексту можна, якщо примушувати Росію до цього разом із західними партнерами. Але перші три роки війни ми підтримували економіку "республік". Весь цей час торгували, та й торгуємо з Росією. За Порошенка Медведчук не лише повернувся в політику, а й став масштабним бізнесменом. Це результат неналежної реакції влади на російську агресію на Донбасі в 2014 році. Тоді мали оголосити воєнний стан, мобілізувати людей та економіку, арештувати російські активи, накласти санкції. І закрити проросійські медіа".

Обмін полоненими відбувається складно, бо Росія не бачить нікого цінного для себе в України, додає він. "Якби ми запропонували на обмін, наприклад, Медведчука - у Путіна, можливо, з'явився би інтерес".

Журналіст вважає, що усі в державі нарешті мають зрозуміти, що у нас війна не на Донбасі. "Там - прояв лише одного інструменту гібридної агресії - воєнний. Але Москва воює з нами і економічно, і інформаційно, і внутрішньополітичними інструментами і кібернетичними. Війна - глобальна. Тому марно казати, що перестануть стріляти на Донбасі і настане мир. Це дурня. Та й не перестануть – не для того туди стільки зброї завезли, стільки грошей на військових витрачають".

Джерело: Gazeta.ua

Скидають з дронів на позиції ЗСУ: На Донбасі окупанти застосовують хімічні гранати "К-51" (відео)

неділя, 4 грудень 2022, 13:29

Російські окупанти використовують проти українських військових на сході заборонені хлорпікринові гранати "К-51". Про це повідомляє прес-служба Війсково-морських сил ЗСУ у Telegram, передають Патріоти України. "Держава-терорист використовує заборонену х...

"Героїчно загинув": У Мар'їнці ліквідували комбата кубанських козаків (фото)

неділя, 4 грудень 2022, 12:44

Українські воїни ліквідували Михайла Саморукова - командира батальйону кубанських козаків, учасника кількох воєн, офіцера російського спецназу у відставці, інформують Патріоти України. Як зазначає офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", про ліквідацію ок...