"Марно казати, що перестануть стріляти на Донбасі і настане мир. Це дурня. У нас війна не на Донбасі", - Сергій Гармаш

Проблема війни і миру не у тексті Мінських домовленостей, не в назві формату, а в бажанні сторін. Тобто його відсутності у Москви. Нема сенсу замінювати майданчик, вважає представник від Донецька в українській делегації ТКГ Сергій Гармаш, передають Патріоти України.

"Врегулювати конфлікт відповідно до тексту можна, якщо примушувати Росію до цього разом із західними партнерами. Але перші три роки війни ми підтримували економіку "республік". Весь цей час торгували, та й торгуємо з Росією. За Порошенка Медведчук не лише повернувся в політику, а й став масштабним бізнесменом. Це результат неналежної реакції влади на російську агресію на Донбасі в 2014 році. Тоді мали оголосити воєнний стан, мобілізувати людей та економіку, арештувати російські активи, накласти санкції. І закрити проросійські медіа".

Обмін полоненими відбувається складно, бо Росія не бачить нікого цінного для себе в України, додає він. "Якби ми запропонували на обмін, наприклад, Медведчука - у Путіна, можливо, з'явився би інтерес".

Журналіст вважає, що усі в державі нарешті мають зрозуміти, що у нас війна не на Донбасі. "Там - прояв лише одного інструменту гібридної агресії - воєнний. Але Москва воює з нами і економічно, і інформаційно, і внутрішньополітичними інструментами і кібернетичними. Війна - глобальна. Тому марно казати, що перестануть стріляти на Донбасі і настане мир. Це дурня. Та й не перестануть – не для того туди стільки зброї завезли, стільки грошей на військових витрачають".

Джерело: Gazeta.ua

У Швейцарії суд виніс вирок чотирьом банкірам за переказ грошей на рахунок кума Путіна

п’ятниця, 31 березень 2023, 0:40

Окружний суд Цюріха визнав чотирьох банкірів зі швейцарської філії російського Газпромбанку винними у надходженні значних сум на рахунки художнього керівника Петербурзького будинку музики Сергія Ролдугіна - близької довіреної особи президента РФ Володи...

Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...