Мародерство заохочується: Спливли нові деталі вербування ув'язнених у РФ на війну проти України

Російське командування через дефіцит "гарматного м'яса" змушене шукати бажаючих вирушити на війну в Україні серед ув'язнених. Їх агітують вступати до ПВК "Вагнера" та обіцяють високі зарплати. Сьогодні відомо, що з однієї в'язниці в РФ можуть назбирати десятки ув'язнених, готових воювати. Про це повідомляє видання BILD, передають Патріоти України.

Варто зазначити, що російські злочинці вже кілька місяців воюють разом з регулярними російськими військами і вважаються надзвичайно жорстокими.

За словами правозахисниці Ольги Романової, яка керує організацією "Росія за ґратами", інформацію про вербування на війну ув'язнених було отримано з трьох російських в'язниць під Санкт-Петербургом. Там з'явилися люди у формі та запропонували ув'язненим вирушити на фронт воювати з "нацистами".

"З нами зв'язався родич людини, яка була засуджена до чотирьох років позбавлення волі за крадіжку. Тепер вона незабаром має вирушити в Україну. Кажуть, що лише з однієї в'язниці відправлено на фронт 40 осіб", – каже Романова.

Вона підкреслила, що злочинцям обіцяють виплату у розмірі 200 000 рублів (близько 3000 євро) на додаток до скасування частини тюремного ув'язнення, що залишилося. Крім того, у разі смерті родичі нібито мають отримати п'ять мільйонів рублів (78,6 тисячі євро). Крім того, за мародерство ув'язненим обіцяли підвищувати зарплатню.

"Спочатку загін найманців у в'язницях намагався зближуватися з людьми, які раніше служили в армії, але тепер беруть і ув'язнених, які не мають бойового досвіду. Ті, хто звернувся в основному, були засуджені за крадіжки, завдання тілесних ушкоджень і злочини, пов'язані з наркотиками", – зазначила Романова.

Примітно, що використання ув'язнених має для Кремля вирішальну перевагу крім поповнення частин. Якщо ці люди впадуть на фронт, їх не буде в жодній статистиці. Тоді буде записано, що вони нібито померли у російських в'язницях від нещасних випадків чи хвороб.

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...