Марокко передало Україні... танки Т-72Б із Білорусі

Королівство Марокко передало Україні невідому кількість танків Т-72Б, які проходили модернізацію в Чехії. Про це повідомляє видання Menadefense, яке спеціалізується на навколовійськовій тематиці Північної Африки та Близького Сходу, передають Патріоти України.

Видання зазначає, що тиждень тому Чехія відправила в Україну близько двадцяти одиниць Т-72, деякі з яких потрапили на фото, коли прем'єр-міністр країни Петро Фіала ставив на танках свій автограф.

На фотографії потрапили в тому числі і марокканські танки в характерному піщаному розфарбуванні. Видання не уточнює, скільки марокканських танків вже пройшли модернізацію і були передані Україні.

Однак відомо, що на озброєнні Королівства було близько 300 танків Т-72 декількох модифікацій. Вони були закуплені у Білорусі двома партіями в 1999 і 2000 роках.

За даними журналістів, Марокко погодилося передати ці танки Україні під час саміту Рамштайн наприкінці квітня 2022 року. Тоді США пообіцяли відшкодувати втрати тим країнам, які погодяться допомогти Україні зброєю. Видання припускає, що Марокко може отримати танки "Абрамс" замість відданих Україні Т-72.

"Вітер був у бік противника": В ЗСУ розповіли подробиці про застосування хімічної зброї окупантами

неділя, 28 травень 2023, 15:41

Російські окупанти застосували хімічну зброю проти бійців Збройних сил України біля Авдіївки. З української сторони втрат не має, бо вітер був у сторону ворога, інформують Патріоти України. "Днями зафіксовано викорситання хімічної зброї на Донецькому н...

На жаль, дива не сталося: В ОВА розповіли про долю трьох зниклих безвісти після удару по Дніпру

неділя, 28 травень 2023, 13:29

У Дніпропетровській обласній військовій адміністрації повідомили про загибель трьох зниклих безвісти людей після удару по медзакладу у Дніпрі. Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак, передають Патріоти України. "Стала відома доля трьох людей, які зни...