"Марш за мир та нейтралітет": У Болгарії влаштували протести проти військової допомоги Україні

У кількох містах Болгарії 26 листопада пройшли протести проти рішення парламенту країни надавати Україні військову допомогу. Мітингувальники закликали не підтримувати жодну зі сторін у війні, яку розв’язала РФ. Про це повідомляє News.bg, передають Патріоти України.

На акції помітили чоловіка, який обгорнувся так званим прапором "ДНР". Зазначається, що акції в Болгарії провели в межах загальнонаціонального "маршу за мир і нейтралітет" із загальною ідеєю про те, що країні передусім потрібно дбати про свої збройні сили. Учасники просили не долучатися до війни, надаючи одній зі сторін свою зброю.

Під час протестів, анонсованих загалом у 20 містах, почали збирати підписи з підтримкою цього гасла. Так, у столиці Софії люди зібралися навпроти будівлі Національної асамблеї – судячи з опублікованих знімків, кілька сотень осіб. У Варні на центральні вулиці міста вийшло близько 200 протестувальників. Також зібрання відбулося у Бургасі.

Учасники прийшли з прапорами Болгарії і плакатами з гаслами, мовляв, "Болгарія за мир і нейтралітет", також червоними прапорами – схоже, болгарських соціалістів. На одному з фото з акцій у протестувальника можна бачити прапор фейкової "ДНР".

Що буде після перемоги України в війні: Каспаров описав два сценарії майбутнього РФ

понеділок, 6 лютий 2023, 16:58

З початку війни суспільні настрої населення Росії та її владних кіл змінилися. Тільки від дій влади залежить, чи призведуть зміни до розпаду країни, чи створення нової держави. Про це повідомив російський опозиційний політик Гаррі Каспаров, передають П...

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...