Маруся Звіробій дала пораду Зеленському, як перемогти Росію (відео)

Підтримка країн НАТО допомогла б Україні вийти переможцем із конфлікту з РФ.

Президент Володимир Зеленський має піти на співпрацю зі своїм попередником Петром Порошенком, щоб відстояти євроатлантичний курс України. Про це заявила в ефірі волонтерка й учасниця війни на Донбасі Маруся Звіробій, передають Патріоти України.

На її думку, підтримка країн НАТО допомогла б Україні вийти переможцем із конфлікту з Росією. "Зараз буде конфлікт тільки одного дуже важливого інтересу – буде тут стояти НАТО чи не буде. Маю на увазі, чи буде Україна в складі НАТО. Якщо вона буде, у нас є шанс стати незалежною від Росії державою. Якщо не буде допомоги цих військ, у нас немає таких шансів. Росія зробить усе, щоб у нас цих шансів не було", – заявила Звіробій.

"Я думаю, Зеленському варто було б піти на співпрацю і переговори з Порошенком, а не ворогувати з ним, тому що цю лінію поки що пробиває тільки Порошенко... Сила Порошенка протягла українську лінію на міжнародному рівні. Ми змусили почути Україну, це дуже важливо. А сила Зеленського зараз валить всю дипломатичну роботу, це просто катастрофа", – наголосила вона.

На думку волонтера, якщо нинішньому і колишньому главі держави вдасться знайти взаєморозуміння, то "ми могли б перемогти". "Йому треба вести переговори з Порошенком, прислухатися до того досвіду, який ми вже маємо. Там такі ж самі помилки, як вони роблять зараз. Це треба враховувати на війні з ворогом, який уже не раз давав зрозуміти, що все може піти не за зазначеним планом", – вважає Звіробій.

Джерело: Обозреватель

"Це ж не ставка в букмекерській конторі": У ГУР пояснили, чому ЗСУ не зайшли в Крим до літа, як обіцяв Буданов

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:55

Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов говорив про можливий сценарій, коли заявляв, що наші військові зайдуть до Криму навесні 2023 року. Відбуваються корективи наших планів, проте зрештою Україна звільнить п...

Окупантам приготуватися: Резніков заговорив про українські ракети дальністю 1000 км

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:45

Україна має дуже хороші перспективи створення свого оборонного сектора ракет. Вони мають дальність понад 1000 км. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков. В Україні було затверджено ракетну програму, на яку вже було виділено офіційні кошти, пере...