Маруся Звіробій дала пораду Зеленському, як перемогти Росію (відео)

Підтримка країн НАТО допомогла б Україні вийти переможцем із конфлікту з РФ.

Президент Володимир Зеленський має піти на співпрацю зі своїм попередником Петром Порошенком, щоб відстояти євроатлантичний курс України. Про це заявила в ефірі волонтерка й учасниця війни на Донбасі Маруся Звіробій, передають Патріоти України.

На її думку, підтримка країн НАТО допомогла б Україні вийти переможцем із конфлікту з Росією. "Зараз буде конфлікт тільки одного дуже важливого інтересу – буде тут стояти НАТО чи не буде. Маю на увазі, чи буде Україна в складі НАТО. Якщо вона буде, у нас є шанс стати незалежною від Росії державою. Якщо не буде допомоги цих військ, у нас немає таких шансів. Росія зробить усе, щоб у нас цих шансів не було", – заявила Звіробій.

"Я думаю, Зеленському варто було б піти на співпрацю і переговори з Порошенком, а не ворогувати з ним, тому що цю лінію поки що пробиває тільки Порошенко... Сила Порошенка протягла українську лінію на міжнародному рівні. Ми змусили почути Україну, це дуже важливо. А сила Зеленського зараз валить всю дипломатичну роботу, це просто катастрофа", – наголосила вона.

На думку волонтера, якщо нинішньому і колишньому главі держави вдасться знайти взаєморозуміння, то "ми могли б перемогти". "Йому треба вести переговори з Порошенком, прислухатися до того досвіду, який ми вже маємо. Там такі ж самі помилки, як вони роблять зараз. Це треба враховувати на війні з ворогом, який уже не раз давав зрозуміти, що все може піти не за зазначеним планом", – вважає Звіробій.

Джерело: Обозреватель

Якими марципанами Пекін спокушає "слуг", або хто підставив Олену Зеленську, а разом з нею - і всю Україну

понеділок, 27 вересень 2021, 22:59

"Яка мудра політика: коли країна, що допомагає Україні у війні з РФ, створює антикитайський блок, відправляти в Пекін першу леді на святкування комуністичного ювілею. Після сенсації про створення AUKUS (тристоронній оборонний пакт, утворений Великою Бр...

"Молчи, грусь, молчи!": До США не пускатимуть вакцинованих "не имеющим аналогов в мире" бадяжним “Спутником V” – ЗМІ

понеділок, 27 вересень 2021, 22:38

Сполучені Штати Америки можуть заборонити в’їзд, які вакциновані проти коронавірусу, препаратами, які не визнала Всесвітня організація охорони здоров’я. До цього переліку, зокрема потрапляє російський “Спутник V”, повідомляють Патріоти України з посила...