Маша "Лаврова" і московське хамство: Спікер МЗС РФ порадила Дмитру Кулебі "перестать нести чушь"

Марія Захарова, яка є офіційним представником зовнішньополітичного відомства Російської Федерації прокоментувала заяву глави МЗС України Дмитра Кулеби щодо того, що Російська Федерація може «перетворити Чорне море на своє внутрішнє озеро», інформують Патріоти України.

Марія Захарова в своєму телеграм-каналі процитувала заяву керівника зовнішньополітичного відомства України про те, що він знає, як можна перешкодити Російській Федерації «перетворити Чорне море на своє внутрішнє озеро». Також Дмитро Кулеба вважає, що Російська Федерація може поділити Чорне море навпіл, після чого «почне повністю панувати у своїй зоні».

Спікер російського Міністерства закордонних справ заявила: «Я теж знаю, як це зробити. Чим швидше Дмитро Кулеба перестане говорити нісенітниці, тим швидше озеро знову стане морем. При цьому обидві половини його з'єднаються». Як відомо, в червні місяці Дмитро Кулеба провів переговори зі своїм турецьким колегою Мевлютом Чувушоглу, в рамках яких вони обговорили співпрацю між державами в Чорноморському регіоні.

​В СБУ нарешті зізнались, що Чаус перебуває під їхньою «опікою» і пояснюють, чому не віддають затриманого НАБУ

субота, 31 липень 2021, 18:01

У Баканова стверджують, що наряджений в самі труси Чаус із сільради сам подзвонив на гарячу лінію СБУ, номер котрої мабуть роками зберігав у пам'яті, чи на брудній ганчірці, в котрій об'явився в Мазурівці. Відповідна заява з'явилась в Telegram прес-цен...

Російський винищувач Су-35 впав у Охотське море

субота, 31 липень 2021, 17:34

У "не имеющего аналогов в мире" літака відмовив двигун. Літак впав у Охотське море, льотчик катапультувався. Його оперативно знайшла пошукова група та доставила на аеродром. Загрози здоров'ю пілота немає. Як уточнюють військові, під час виконання плано...