
На думку офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової, публікація стенограми телефонної розмови президентів США і України Дональда Трампа та Володимира Зеленського показала, що вести переговори з Вашингтоном небезпечно. Про це Захарова заявила в ефірі програми "Велика гра" на Першому каналі російського телебачення, повідомляють Патріоти України із посиланням на ТАСС.
"Я згодна з багатьма оцінками, що це [публікація стенограми розмови Трампа і Зеленського], безумовно, змінює картину, і навіть не картину, а, напевно, форму відносин між державами, між країнами, між лідерами, між політиками. Тому що тепер, ось уже як, напевно, третій день після цього скандалу, всі розуміють, що дзвонити у Вашингтон, вести переговори, зустрічатися – небезпечно", - сказала вона.
Захарова зазначила, що негативні наслідки від публікації Вашингтоном змісту переговорів лідерів двох держав "дуже значні". Вона вважає, що публікація телефонної розмови може стати уроком українському лідеру і тим самим вплинути на ситуацію в Україні.
"Точно так само, як по клацанню, можуть просто злити всю політику українську, як це і було зроблено, – демократи ж. Тому що за цим стоять, звичайно, демократи, так само Україну як державу американський істеблішмент може злити рівно в той момент, коли це буде зручно і потрібно", – вважає офіційний представник МЗС РФ.
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...
26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...