В МЗС Росії назвали обурливим актом вандалізму підпал пам’ятника загиблим червоноармійцям в Остраві-Забржегу, повідомляють Патріоти України з посиланням на Czech Radio. У п’ятницю прессекретар поліції Острави Ева Міхалікова повідомила про розслідування інциденту.
"Невідомий зловмисник або зловмисники осквернили пам'ятник загиблим червоноармійцям в Остраві-Забржегу. Вони облили його пальним і підпалили… Ми можемо підтвердити, що поліція отримала повідомлення про пошкодження пам'ятника. Наразі ми аналізуємо всю доступну інформацію", - розповіла Міхалікова.
Чиновниця закликала громадськість, яка могла б надати будь-яку інформацію для пояснення цього акта, зв'язатися з правоохоронцями.
Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова відреагувала на подію. Вона сказала, що "Росія розраховує, що чеська влада вживатиме всіх заходів, щоб не допустити інцидентів, подібних тому, який стався в околицях чеської Острави".
"Ми рішуче засуджуємо вчинені 5 січня в передмісті чеського міста Острава обурливі акти вандалізму щодо пам'ятника червоноармійцям, які звільняли цей регіон в квітні 1945-го. РФ розраховує на притягнення чеською владою винних до відповідальності", - сказала вона.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...