"Машина моя. Не завидуй, л*х": Нардеп Дубінський відповів тим, хто критикував його за неправильну парковку

Глава осередку СН Київської області Олександр Дубінський припаркував автомобіль із порушенням, машину забрав евакуатор. Обговорення того, що сталося, швидко вихлюпнулося в інтернет-простір. На неправильно припаркований автомобіль Дубінського звернув увагу журналіст проєкту Bihus.info Максим Опанасенко, інформують Патріоти України.

"Хтось запаркувався, як рогуль. Хто б це міг бути?.. М-м-м... Олександре Дубінський, не знаєте, чиє?" - написав журналіст.

Дубінський у коментарях підтвердив, що автомобіль належить йому. "Машина моя. Штраф сплачено. Не заздри, лоху", - написав він. "Я не заздрю людям, які не можуть запам'ятати елементарних правил. Мені їх шкода. Лохи", - відповів Опанасенко.

Дубінський не вперше помічений у пікіровці зі співробітниками Bihus.info в соціальних мережах. Зокрема, раніше він обзивав керівника проєкту Дениса Бігуса "рогулем".


Хіти тижня. "Из 126 БТГр против Украины могут быть направлены до 90 БТГр против 80 БТГр Украины": Бутусов підрахував співвідношення сил та інших факторів у випадку великої війни

субота, 17 квітень 2021, 2:00

"Сколько батальонов у Путина? Анализ российских сил вторжения в Украину. Подготовка к отражению агрессии должна начинаться с осознания угрозы. Вооруженные силы Российской Федерации насчитывают более 1 миллиона военнослужащих, однако сколько из них гото...

Хіти тижня. "Вчера в Донецке горели склады с боекомплектами - их подожгли": Гіркін розповів про пожежу на "м'ясокомбінаті"

субота, 17 квітень 2021, 0:10

До ковбасної промисловості будівля вже давно мала відношення лише "історично". «Почти точно — поджог. Возгорание произошло на 3−4 этажах и/или на чердаке под крышей. Тут же было включено оповещение и мобилизация подвижного и личного состава всех, до ко...