
З новим зведенням гібридної армії Росії в черговий раз трапилася дивина. Командування "ЛНР" за 5 годин передбачило загибель двох бойовиків. Увагу на нестикування звернув блогер Necro Mancer, який відстежує інформацію про війну на Донбасі, передають Патріоти України.
Вранці 5 квітня офіційний спікер найманців "ЛНР" Андрій Марочко повідомив про загибель двох підопічних в результаті обстрілу ЗСУ. Незабаром з'ясувалися подробиці. За версією "корпусів", о 19:30 суботи, 4 квітня, ЗСУ нібито вдарили ПТУРом по їх позиції у Калиновому.


"На днях один орк с позывным "Хруст" решил разобрать боеприпас, который взорвался и отправил его к 200-й бригаде, а двух братушать - в больничку. Этот факт российское оккупационное командование выдало за обстрел со стороны подразделений ОС. Так и в этот раз "говорящая голова" обвиняет ВСУ в обстреле, а на самом деле виновен боярышник, точнее, его литраж", - написав офіцер ЗСУ Анатолій Штефан в Telegram.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...