"Маск - геніальний продавець повітря. Він знає про хайп усе та вміє його осідлати", - Сергій Фурса

"Ілон Маск візіонер, винахідник та підприємець. Це все правда. Але не це зробило його найбагатшою людиною світу. Насамперед він геніальний продавець. Продавець повітря", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Сергій Фурса, передають Патріоти України, і продовжує:

"Маск – геніальний продавець повітря. Він робить мільярди із хайпу. Вартість його акцій – це хайп. Він популярний, його акції зростають. Він генерує ідеї, його акції зростають.

Тесла – це хайп. Так, це добрий продукт. Але вартість Тесли не відповідає виробництву Тесли. Маск зробив Теслу найдорожчою компанією світу з виробництва автомобілів. Капіталізація Тесла більша, ніж всіх інших автовиробників. А виробляє Тесла набагато менше машин, чим кожна компанія конкурентів. На порядок.

Чому таке можливе? Чому Тесла коштує дорожче ніж будь-яка можлива економічно обґрунтована та помножена на 10 вартість його компанії. Хайп. У світі безкоштовних грошей та надутих бульбашок – хайп вирішує.
Маск знає про хайп усе. Він уміє осідлати хайп. І він знає, як привертати увагу публіки. Як продавати публіці навіть квитки на мляву планету в один кінець.

І Маск вміє використовувати громадський простір. Щоб привертати увагу. І щоб відволікати його від важливого. Що трапилося сьогодні? Коли ринки дуже сильні, всі акції зростають у ціні, а Тесла різко падає. Маск не хоче, щоб говорили про причину падіння. Маск хоче, щоб говорили про щось інше. І він робить твіти про Крим та компроміс із Путіним. Знаючи яку реакцію це викличе у преси.

Цей твіт не для українців. І цей твіт не спричинив падіння вартості акцій. Все-таки світ не україноцентричний. Але падіння вартості акцій призвело до цієї теми. До цього твіту.

Чому саме цю тему обрав Маск? Може, тому що він трампіст. І поєднує приємне з корисним. Недаремно син Трампа нещодавно робив твіт про те, що США мають триматися осторонь війни і не накликати біду третьої світової заради України. І Трамп точно зробить цю тему важливою у рамках своєї реконкісти за Білий Дім. America first, це ще й про ізоляцію, подалі від світових проблем.

А може тому, що він точно знає, що зачіпає нерв. Знає, що це найдешевша маніпуляція. І хоче, щоб усі йому про це сказали. Щоб усе тільки про це й говорили.

Підло? Так. Але чому ви вирішили, що Маск не здатний на підлість? Нещодавня історія із покупкою твіттеру показала, що Маск здатний на брудну гру.

Цей твіт не був для українців. І навіть не для Путіна або, вибач, його друга за листуванням Рогозіна. Цей твіт – наживка. Для преси. Для американців. Цей твіт був для Ілона Маска. Лише бізнес, нічого особистого", - констатує Фурса.

Ізраїль перегляне власну політику щодо надання Україні військової допомоги

четвер, 2 лютий 2023, 17:28

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що готовий переглянути своє ставлення до надання військової допомоги Україні, яку раніше не надавав. Тепер уряд країни вестиме активні переговори зі США, щоб, нарешті, ухвалити рішення про передачу укр...

Ексзаступника міністра оборони взяли під варту: суд визначив заставу у розмірі понад 400 млн грн - ЗМІ

четвер, 2 лютий 2023, 16:55

У четвер, 2 лютого, Печерський районний суд міста Києва призначив запобіжний захід недавно звільненому з посади заступнику міністра оборони В’ячеславу Шаповалову, який є фігурантом кримінальної справи щодо закупівлі за завищеними цінами продуктів для в...