
Українські захисники не здаються і продовжують знищувати бойову техніку ворога. Росіянам не допомагає навіть маскування - військові контррозвідники СБУ успішно спалюють озброєння окупантів. Про це повідомили у пресслужбі СБУ в Telegram. Фахівці спецслужби показали ефектні кадри ліквідації техніки РФ, передають Патріоти України
"Наші фахівці у контрнаступі знищують російську техніку та "мінусують" піхоту, щоб пліч-о-пліч із бойовими побратимами з ЗСУ звільнити українську землю", – йдеться у повідомленні.
За даними джерела, до списку втрат загарбників увійшли 3 танки, зокрема Т-90М і Т-90, 4 бойові машини піхоти й 3 бронетранспортери, МТЛБ, зенітна установка, наглядовий комплекс "Муром", протитанкова гармата, 17 одиниць автомобільної техніки та 2 боєприпасів, 3 одиниці інженерної техніки, 2 БПЛА, розрахунок FPV-дронів та інше.
Всього з початку 2023 року оперативно-бойовими групами військової контррозвідки завдано вогневих ударів та знищено або виведено з ладу 76 одиниць важкого озброєння, зокрема 28 танків.
Зазначимо, що Т-90 "Володимир" – російський головний бойовий танк третього покоління. Створений наприкінці 1980-х – на початку 1990-х років як глибока модернізація танка Т-72Б, під індексом Т-72БУ, але в 1992 році його використали вже під індексом Т-90. Індекс Т-90 було присвоєно машині за особистим розпорядженням президента Російської Федерації.
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...
Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...