
Російські окупанти у понеділок, 29 серпня, випустили по Миколаєву багато ракет.. 12 ракет вдарили по Миколаєву, частина з них не долетіла до цілей. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, передають Патріоти України.
"Усього було 12 ракет, які долетіли до міста. Випущено було більше (уточнюємо)", - написав Кім.
Голова Миколаївської ОВА також повідомив, що через ракетні удари окупантів загинуло двоє людей, ще 24 жителі міста зазнали травм.

Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...
Україна розробляє нову систему для морських безпілотників, яка дозволить не знищувати, а затримувати та конфіскувати підсанкційні судна в Чорному морі. Про це заявив командир підрозділу ГУР МО з позивним "Дев'ятий" в інтерв'ю Business Insider, передают...