
Угорський уряд розпочав масштабну реорганізацію Міністерства закордонних справ, у межах якої планується звільнення 45 державних службовців, які працювали з колишнім очільником зовнішньополітичного відомства Петер Сіярто, передають Патріоти України.
Про кадрові зміни повідомив парламентський державний секретар МЗС Дьєрдь Велкі. За його словами, 38 чиновників уже погодилися залишити свої посади.
У відомстві пояснюють рішення результатами внутрішнього аудиту та реалізацією реформи міністерства. Влада стверджує, що зміни спрямовані на підвищення ефективності роботи дипломатичної служби та оновлення кадрового складу.
Водночас масштаб звільнень привернув увагу політичних оглядачів, які припускають, що кадрові перестановки можуть бути пов'язані не лише з адміністративною реформою, а й із перерозподілом впливу всередині угорського зовнішньополітичного відомства.
Наразі офіційної інформації про подальші кадрові рішення та нові призначення в МЗС Угорщини не оприлюднено.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...