
Оформлені як добровольці найманці з Курщини (РФ) відкликають свої документи з військового комісаріату в обласному центрі, бо бояться ударів українських військових у тил. Про це повідомили в telegram-каналі ЧТД, передають Патріоти України.
Батальйон російських окупантів "Сейм", як зазначається, займається підвозом пального, продуктів та запасів - "всього, що потрібно на передовій".
"Відомо, що туди набирають офіцерів, прапорщиків, сержантів та солдатів, а тим, кому немає 60 обіцяють платити від 200 до 500 тисяч рублів на місяць (118 771 - 296 928 тисяч гривень)", - йдеться у повідомленні.
Як розповів підписник ЧТД, який працює у військовому комісаріаті Центрального та Сеймського округів Курська, заяви до батальйону подали 166 осіб. Але 18 людей подумали та відкликали документи. Пов'язано це, за його словами, з тим, що "люди бояться служити навіть у забезпеченні".
Це сталося після того, як українські військові почали масово бити з HIMARS по російськими складами та сховищами з пальним.

Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...
Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...