
У тимчасово окупованому Лисичанську на Луганщині українські захисники підірвали будівлю суду. Там у цей час відбувалася нарада "штабу 6 полку 2 армійського корпусу". У результаті ліквідовано близько 50 російських окупантів. Про це повідомив очільник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
"Хлопок" в окупованому Лисичанську. Масовий "інфаркт" у півсотні орків. "Штаб 6-го полка, второго армейского корпуса" - мінус 50 рашистів. Не треба проводити наради в будівлі суду в таку спеку! Лисичанськ - це Україна!" - зазначив Гайдай.
. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...