Масштабні санкції зупинять російську економіку після варварської атаки Путіна, - прем'єр Британії Джонсон

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що найгірші побоювання справдилися, і всі попередження про російське вторгнення виявилися трагічно точними. Про це він заявив у спеціальному зверненні до нації, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС.

За його словами, президент Росії Владімір Путін розв'язав війну в Європі і напав на дружню країну без будь-якої провокації чи переконливого приводу.

"Бомби сиплються на ні в чому не винне населення. Величезне вторгнення йде суходолом, повітрям і морем. Це не якась далека країна, яку ми мало знаємо", — сказав Джонсон.

Звертаючись до українців, Джонсон сказав: "Ми з вами, ми молимося за вас та ваші сім'ї".

Він сказав, що знає, що полум'я свободи "знов яскраво спалахне" в Україні. "Я не вірю, що російський диктатор підпорядкує собі національне почуття українців".

За її словами, Україна, друга за величиною країна в Європі, протягом десятиліть насолоджувалася свободою та демократією: "Ми не можемо допустити, щоби ця свобода була знищена. Ми не можемо і не відводитимемо погляд".

Джонсон нагадав, що Великобританія була однією з перших країн Європи, яка надіслала оборонне озброєння Україні. Інші союзники наслідували його приклад, і Великобританія зробить більше найближчими днями, каже він, не вдаючись у подробиці. "Сьогодні разом з нашими союзниками ми погодимо масштабний пакет економічних санкцій, покликаних зупинити російську економіку", - говорить Джонсон.

За його словами, Європа також має колективно відмовитися від залежності від нафти та газу, які дали Путіну контроль над Європою. Джонсон назвав російську атаку "огидною та варварською авантюрою Путіна", яка "має закінчитися невдачею".

Армію США очолив Чарльз Браун. Хто це і що він говорить про війну між Україною та РФ

неділя, 1 жовтень 2023, 9:31

Американський генерал Чарльз Браун від сьогодні, 1 жовтня офіційно став новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів США. На цій посаді він замінив Марка Міллі, зазначають Патріоти України. . Об’єднаний комітет начальників штабів ЗС США є г...

"Вважаю Путіна вбивцею": військовий РФ, якого завербувало ГУР, відрікся від окупантів і розкрив правду про російську армію

неділя, 1 жовтень 2023, 9:14

Російський лейтенант Даниїл Алфьоров, який у співпраці з Головним управлінням розвідки вивів на підконтрольну Україні сторону 11 військових ЗС РФ і вийшов сам, розповів про порядки в путінській армії. На Херсонщині загарбники відчувають дефіцит боєприп...