Масштаби амбіцій Кремля суттєво знизились, - Піонтковський

Коли російські війська відійшли від Києва, тоді у Кремля зʼявилася нова максимальна ціль – взяти Харків. Про це розповів публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

Він зазначив, що цілі знову змінилися й залишилася одна – взяти Словʼянськ. За його словами, це показує зниження масштабів російських амбіцій. Вони хочуть за декілька тижнів або місяців взяти Словʼянськ. Після цього мобілізувати всю свою агентуру, щоб добитися зупинення вогню, а це означає замороження конфлікту.

Андрій Піонтковський пригадав другий пункт італійського плану: "Після зупинення вогню починаються двосторонні перемовини Росії та України про суперечливі території". А це означає про Херсонську та Запорізькі області. Це і є план путіна.

"Ми всі розуміємо, що українська влада ніколи на це не піде. Він (путін – ред.) досі не зрозумів українців",
– акцентував Андрій Піонтковський.

"В нього дві надії. Перша – знову мобілізував всю західну агентуру й дотиснути українську владу. Друга – терор проти мирного населення", – зазначив публіцист.

Він згадав жахливий злочин, який трапився ввечері 9 липня. Росіяни завдали ракетного удару по житловому будинку в Часовому Ярі. Під завалами опинилося багато людей. Наразі відомо про 15 загиблих, проте під зруйнованим будинком може бути ще приблизно 20 людей.

"Терором (путін – ред.) хоче змусити населення просити владу якось помиритися. Проте з цим він абсолютно помилився. Всі його злочини тільки збільшують рішучість українського народу", – підсумував Піонтковський.

Джерело: 24 канал

Відмовились від знаменитих "мангалів": Росія почала тотально бронювати новітні танки Т-90М "Прорыв" динамічним захистом "Контакт"

понеділок, 4 грудень 2023, 2:35

Т-90М перетворили на справжній "бутерброд" з шарів динамічного захисту, включно зі встановленням "Контакту" навіть на люки. Під час виробництва танку Т-90М "Прорыв" у РФ почали штатно встановлювати додатковий динамічний захист за новою вкрай щільною с...

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...