"Матюкати Путіна та його маму - традиція на грузинському ТБ": Журналіст знайшов показове відео

Ще у 2013-му році грузин у прямому ефірі багато чого сказав цікавого про маму президента РФ.

Георгій Габуніа був зовсім не першим? Фото: скріншот з відео.

Недавній гучний скандал з грузинським журналістом Георгієм Габунією, який обматюкав президента Росії Володимира Путіна, виявився не першим випадком, коли глава Кремля страждав від висловлювань на телебаченні Грузії. Відповідне відео опублікував на своїй сторінці в Twitter журналіст і блогер Денис Казанський, передають Патріоти України.

"До речі, матюкати Путіна і його маму на грузинському ТБ, виявляється, стара традиція. Ось наприклад відео 2013 року. Тоді начебто ніхто так не переживав, як в цей раз", - прокоментував запис Казанський.

Увага, відео містить нецензурну лексику.

Хіти тижня. "Гра на останні штани": Москва отримає військово-морську базу в Венесуелі

субота, 17 серпень 2019, 23:55

Путін все ще сподівається "підвищенням ставок" змусити Захід капітулювати, появою ВМС РФ в Карибському морі посіяти паніку у американців, і змусити віддати Кремлю "його" - пострадянський простір. Одне лихо - у недонадімперії ВМС у обмаль ресурсів.

Хіти тижня. Братня могила творців "диво-зброї" Путіна: Американці зняли з космосу підірвану баржу поблизу Архангельська

субота, 17 серпень 2019, 23:05

Платформа знаходиться приблизно в чотирьох кілометрах від полігону Ненокса. Кеттл зазначає, що баржа, де, ймовірно, міг статися вибух, як і збирач радіоактивних відходів «Серебрянка», були розгорнуті незадовго до 8 серпня, а на березі біля полігону зна...