"Матюха всегда казался странным": Відомий найманець "ДНР" відреагував на те, що "народний мер" виявився розвідником

Бенесс Айо пригадав, як Едуард Матюха заявив на засіданні, що Донбас повернеться в Україну.

Відомий в ОРДО член НЗФ Бенесс Айо на своїй сторінці в соцмережі прокоментував виведення з території «ДНР» розвідника ГУР МО України Едуарда Матюхи, передають Патріоти України.
Він зазначив, що Матюха, нібито на засіданнях "Компартії "ДНР" пару раз говорив, що "ДНР" доведеться швидше за все назад повернутися в склад України». Бенесс Айо розповів, як Матюха отримував інформацію: «Кроме того, что он был главой Горкома Компартии ДНР в Горловке, он являлся также лидером, как он говорил сам, горловского отделения губаревского „Свободного Донбасса“. То бишь вынюхивал информацию сразу в нескольких организациях. Матюха всегда был очень странным…».

З архіву ПУ. За порівняння з "Гадєю": Звіробій у прямому ефірі обматюкала "льотчицю" Савченко

п’ятниця, 26 лютий 2021, 4:00

"Бл*ть. Причому я до цієї ху*ні. Не бесіте мене... давайте нормальне питання. Яке у неї діло? Підірвати Верховну Раду?" – заявила Звіробій.

"Твоє корумповане лігво х***во закінчить!": Нардеп заявив про стеження за ним "бригади СБУшників за дорученням Зеленського"

четвер, 25 лютий 2021, 23:53

Народний депутат Гео Лерос заявив, що за ним здійснюють стеження співробітники СБУ, одного з яких за вимогою нардепа затримала поліція. Про це Лерос написав у Facebook, передають Патріоти України. При цьому депутат звинуватив у організації стеження пре...