Matka Boża zbawi: Польський посол дав оцінку стосункам Варшави і Києва при Зеленському

Бартош Ціхоцькі зазначив, що після перезавантаження влади, яке відбулося в Україні та Польщі, вони зараз приділяють багато уваги переформатуванню двосторонньої співпраці.

Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцькі заявив, що у 2019 році році польсько-українські політичні контакти були активними. Про це Бартош Ціхоцькі сказав в інтерв’ю, передають Патріоти України.

Пан Ціхоцькі повідомив, що президенти Польщі і України вже тричі зустрічалися: у червні – в Брюсселі, у серпні – в Польщі, під час офіційного візиту Володимира Зеленського, та наприкінці січня 2020 року – у місті Освенцим, коли президенти брали участь у пам’ятних заходах до 75-ї річниці звільнення концтабору Аушвіц-Біркенау.

Польський посол зазначив, що після перезавантаження влади, яке відбулося в Україні та Польщі, вони зараз приділяють багато уваги переформатуванню двосторонньої співпраці. «Передусім йдеться про роботу міжурядової комісії з економічної співпраці та комісії з питань освіти. У нас дуже багато цього року спільних ювілеїв. Зокрема: 100 років, як Київ був звільнений від більшовиків військами Пілсудського та Петлюри, 100-річчя з дня народження Іоанна Павла ІІ, який є покровителем польсько-українського діалогу, 100 років польсько-більшовицької війни, у якій брали участь генерал Марко Безручко та інші відомі українці, які захищали Польщу від більшовицької навали (у 1920 році було підписано Варшавський договір. Дивізії генерал-хорунжого Армії УНР Марка Безручка та Олександра Удовиченка разом із польською армією розпочали наступ на Київ. 7 травня 1920 року місто було звільнене від більшовиків. – ред.)», – сказав Бартош Ціхоцькі.

Пан Ціхоцькі зауважив, що інші ювілеї, зокрема, форум, що має відбутися найближчим часом у замку Красічин в Перемишлі, можуть стати гарними майданчиками для контактів політиків.

Джерело: Главком

Якщо впіймають, "впаяють" років 20: У Лукашенка завели справу на засновника Telegram-каналу Nexta, котрий зібрав 1,9 млн небайдужих підписників

п’ятниця, 14 серпень 2020, 20:53

На засновника найпопулярнішого у Білорусі Telegram-каналу NEXTA, котрий ретельно висвітлював акції протеста щодо фальсіфікацій виборів Лукашенком, завели кримінальну справу. Про це повідомляється у самому Telegram-каналі, зазначають Патріоти України. ...

У Кремлі оприлюднили офіційний річний дохід Путіна

п’ятниця, 14 серпень 2020, 20:44

Заробіток президента РФ, згідно з відомостями, виявився більш ніж на мільйон рублів вище, ніж в 2018 році. Дохід президента Росії Володимира Путіна в 2019 році склав 9,7 мільйона рублів. Про це стало відомо з декларації про майно, доходи та витрати гол...