Мати загиблого під Слов'янськом найманця "ДНР" розповіла, чого чекає від Росії (відео)

Мати загиблого найманця "ДНР" Дмитра Долгих дала інтерв'ю, в якому зізналася, що ще навесні 2014 року її син проходив підготовку в Росії. На військовій базі ПВК "Вагнера" в Молькіно в Краснодарському краї Росії в 30 кілометрах від Краснодара. Після підготовки в Росії Дмитра Долгих відправили до Слов'янська, до офіцера ФСБ Ігоря Гіркіна, де найманець майже відразу загинув під Ямполем 19 червня 2014 року. Про це в своєму блозі розповів журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

Жінка розповіла, вона чекає моменту, коли Росія включить до свого складу окуповану частину Донбасу і покаже, що смерть її сина була не марною. "Хочеться сказати Росії: ми чекаємо", - заявила вона. Казанський зазначає, слова жінки в цілому банальні і не становлять великого інтересу за винятком одного факту, де вона визнає, що російських найманців для перекидання на Донбас готували військові інструктори в Росії.

"Тобто, з цієї розповіді зрозуміло, що росіяни ще в травні 2014-го, коли бойові дії ще не почалися, вже активно навчали у себе бойовиків для відправки в Україну. Така ось "громадянська війна", - коментує відео Казанський.

Йде активна підготовка: У ЗСУ розповіли, коли українські військові погонять окупантів з Донбасу

середа, 30 листопад 2022, 8:58

Українські військові підуть у потужний контрнаступ на Донбасі і відкинуть ворога. Це може відбутися так блискавично, як це було на Харківщині. Про це заявив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий, передають Патріоти України. Він зазначив, що ...

Російські пропагандисти заявили, що символ Z придумав Сталін в 1941 році - насправді ним позначено абзац (відео)

середа, 30 листопад 2022, 8:47

Російські пропагандисти намагаються вигадати нові сенси для своєї окупаційної символіки, щоб надати їй більшої значущості. Так, кореспондент телеканалу "Звезда" видав, що символ Z нібито вигадав Йосип Сталін, передають Патріоти України. Його пропаганди...