Мав при собі комплект документації з грифом "секретно": У Харкові затримали агента військової розвідки РФ

Андрій Цаплієнко. Фото: соцмережі.

Сьогодні, 21 лютого 2021 року в Харкові контррозвідка Служби безпеки України затримала агента військової розвідки РФ. Про це розповів журналіст Андрій Цаплієнко в своєму телеграм-каналі, передають Патріоти України.

В одному зі спальних районів Харкова, під час отримання повного комплекту технічної документації з грифом «секретно», був затриманий агент Головного управління Генштабу Збройних Сил Російської Федерації, пише журналіст.

За словами Цаплієнка, житель Харкова періодично виїжджав на територію Російської Федерації, де і був завербований російською військовою розвідкою. Отримані матеріали, затриманий планував передати розвідці РФ, Документи, за словами журналіста, мають відношення до розробок нового типу комплексної броні в сфері танкобудування.

Не тільки дочку продав "піндосам"? Старий Мерин Путіна, Лавров, попався на новій і подвійній зраді

четвер, 16 вересень 2021, 19:10

Російські журналісти стверджують, що у міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова майже 20 років є коханка, яка впливає на справи МЗС РФ, а сам чиновник живе за рахунок олігарха Олега Дерипаски, повідомляють Патріоти України з посиланням на розслідув...

"Слуга" Аллахвердієва отримала в подарунок понад 5 млн гривень і дорогий годинник

четвер, 16 вересень 2021, 18:41

Народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Аллахвердієва задекларувала грошовий подарунок на суму 5,3 млн гривень. Кошти вона отримала від такого собі Суріна Валерія Володимировича. Про це йдеться на сайті Національного агентства із запобігання корупці...