Мав при собі комплект документації з грифом "секретно": У Харкові затримали агента військової розвідки РФ

Андрій Цаплієнко. Фото: соцмережі.

Сьогодні, 21 лютого 2021 року в Харкові контррозвідка Служби безпеки України затримала агента військової розвідки РФ. Про це розповів журналіст Андрій Цаплієнко в своєму телеграм-каналі, передають Патріоти України.

В одному зі спальних районів Харкова, під час отримання повного комплекту технічної документації з грифом «секретно», був затриманий агент Головного управління Генштабу Збройних Сил Російської Федерації, пише журналіст.

За словами Цаплієнка, житель Харкова періодично виїжджав на територію Російської Федерації, де і був завербований російською військовою розвідкою. Отримані матеріали, затриманий планував передати розвідці РФ, Документи, за словами журналіста, мають відношення до розробок нового типу комплексної броні в сфері танкобудування.

З архіву ПУ. "Зеленський ніхто. Він для мене непорозуміння, навіть після року": Кондратюк жорстко пройшовся по президенту (відео)

субота, 19 червень 2021, 19:00

Відомий український шоумен і ведучий Ігор Кондратюк у червні 2020 року жорстко "проїхався" по президентові України Володимиру Зеленському у шоу "Гончаренко рулить", передають Патріоти України. Ведучий програми Олексій Гончаренко спочатку поставив пита...

"Дебильное недогосударство": Шарій образив Україну у відповідь на розслідування його фінансових махінацій

субота, 19 червень 2021, 18:44

Російський пропагандист Анатолій Шарій образив Україну. Коментуючи розслідування його фінансових махінацій в Україні, він написав образливі слова й цинічно заявив, щоб їх поширили. Це не перші висловлювання пропагандиста проти України. Адже він також б...