
У неділю, 29 березня, коли росіяни збиралися на «масові» протести проти блокування Інтернету, голова «Ростелекому» оголосив про смерть месенджера Telegram у найближчі дні. Про це заявив керівник російської телекомунікаційної компанії Михайло Осеєвський у коментарі пропагандистському телеканалу «Россия 1», передають Патріоти України.
«WhatsApp помер, Telegram помре в найближчі дні», — з посмішкою заявив він.
При цьому голова «Ростелекому» заявив, що нова державна мережа MАХ у Росії зростає. «MAX зростає, все добре», — сказав він.
Заява Осеєвського пролунала на тлі протестів проти обмеження Інтернету, які мали відбутися у різних містах Росії. Із закликом до росіян вийти на вулицю звернувся рух «Червоний лебідь».
Влада РФ натомість заборонила будь-які зібрання і посилила заходи контролю. З різних міст, зокрема з Єкатеринбурга і Москви, надходять повідомлення про збільшення кількості силовиків на вулицях, перевірки документів і затримання.
У Мурманську силовики глушать мобільний зв’язок, у місті поліція перевіряє документи перехожих.
Кількох організаторів акцій затримали і згодом заарештували на 15 діб.
Жителі мікрорайону Залізничний у підмосковній Балашисі повідомили про появу темного нальоту на автомобілях, підвіконнях та одязі після "нафтового" дощу. Зранку в Москві було атаковано нафтопереробний завод, передають Патріоти України з посиланням на Th...
Російські війська продовжують наступальні дії одразу на кількох напрямках, однак суттєвих проривів не зафіксовано. Водночас ворог активізувався на прикордонні Сумської області, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (I...