"Мазохисты": Маша Лаврова розлютилась через плани щодо проведення самміту Кримської платформи у Києві

Плани української влади провести саміт Кримської платформи все ніяк не дають спокою Росії, яка окупувала півострів, передають Патріоти України.

Так, одіозний спікер російського Міністерства закордонних справ Марія Захарова в коментарі ТАСС заявила, що офіційний Київ хоче просто провести яскравий захід, а не повернути Крим. «Раньше киевские деятели хотели Крым вернуть. Теперь желания поскромнее — просто яркое мероприятие нужно. От безысходности, видимо, решили на себе проверить действие пословицы «сколько не говори халва, во рту слаще не станет». Мазохисты», - сказала пропагандистка.

Раніше глава зовнішньополітичного відомства України Дмитро Кулеба заявив, що Росія протидіє українській ініціативі під назвою Кримська платформа. Разом з тим він запевнив, що Москві не вдасться перешкодити проведенню інавгураційного саміту платформи в Києві.

Отримав обидві дози: Відомий прихильник "ЛДНР" госпіталізований в Москві після вакцинації "Супутником"

середа, 4 серпень 2021, 12:30

За словами Долгова, він «заліг на самоізоляцію», проте, пізніше чоловіка госпіталізували в інфекційну клінічну лікарню № 1 в Москві.

Влаштував сусіду міграційну кризу: Лукашенко збільшив число рейсів з Іраку і перекинув війська до кордону Литви (відео)

середа, 4 серпень 2021, 11:45

Білорусь підвищує ставки, намагаючись ще сильніше загострити міграційну кризу в сусідній Литві. Так, Мінськ різко збільшив число авіарейсів з Іраку. Про це повідомили білоруські ЗМІ, передають Патріоти України. З початку серпня в Білорусь почали літати...