Медведчук розповів про свої теперішні стосунки з Януковичем

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" висловив думку, що колишній президент України Віктор Янукович ніколи не був проросійським.

Віктор Медведчук. Фото: LIGA.net.

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук назвав президента України Віктора Януковича зрадником і висловив думку, що він має відповідати за свої злочини. Про це Медведчук заявив в інтерв'ю "Русской службе ВВС", передають Патріоти України.

Відповідаючи на запитання журналіста, коли Янукович і бізнесмен Сергій Курченко зможуть повернутися в Україну, політик заявив: "Якщо в діях людей є склад злочину, вони мають нести відповідальність. Якщо вони домовляться з новою владою, то все може бути. Але я вважаю, що вони мають відповідати. Чому через них ми змушені тут страждати? Чому мій офіс намагалися три чи чотири рази спалити? Чому до мене вриваються додому, руйнують мої будівлі? Чому моя дочка їздить з охороною, а вони сидять у Москві? Вони мають нести відповідальність усі".

Медведчук підкреслив, що не спілкується з політиками-втікачами. "Я зі зрадниками не спілкуюся. У мене принцип життєвий такий. Я давно вийшов із того віку, коли можу просто так прощати. Я цим людям нічого не прощаю, бо вони довели мою країну до цього, – не ці, що прийшли, а вони довели. Ось це головне. І це буде в мені завжди", – зазначив він.

Політик висловив думку, що Янукович і його оточення брехали українцям. "Янукович ніколи не був проросійським. Так думали. Він був проянуковичівським. Вони два роки брехали про "європейський вибір" для країни. Вони нахабно і цинічно брехали. Янукович там, [експрем'єр-міністр Микола] Азаров, це вони довели країну, я це знаю. Я знаю набагато більше, ніж я говорю", – додав Медведчук.

Хтось замітає сліди?: У мережі показали велику пожежу в Росії на базі ГРУ (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:59

Пожежа сталася в адміністративному корпусі військової частини, розташованому в провулку Бестужева в місті Сочі. У російському місті Сочі сталася пожежа у військовій частині, яку в мережі називають базою "ПВК Вагнера" Головного розвідувального управлінн...

Слава ВМСУ! Тепер вже українські Island через Атлантику та Середземномор'я прямують до Одеси (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:57

Вже наступного тижня поповнення в кораблях та їх екіпажах чекають на Батьківщині. У першій половині жовтня вони були завантажені на суховантаж у Балтиморі, який зараз доставляє їх до Одеси. Прибуття очікується у 20-х числах жовтня, тобто наступного тиж...