"Медведєв фактично "дав задню" в питанні застосування Росією ядерної зброї", - Фурса

Фурса: Медведєв фактично "дав задню" в питанні застосування Росією ядерної зброї

"Наші вороги люблять робити пишномовні заяви. Оперувати термінами "свобода", "демократія", "місія". Насправді це лише ритуальний словесний пронос. Фонтани діарейної демагогії разом зі злісною каркаючою риторикою стали давно перевіреною зброєю англосаксонського світу, якою вони заливають все інше людство у спробах відстояти свою винятковість і право керувати світом", - заявив Медведєв, передають Патріоти України.

"Зважаючи на все, алкоголь погано впливає і на систему травлення, інакше важко пояснити набір використаних слів. Буття, так би мовити, визначає свідомість", - пише інвестиційний банкір, спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса.

Це, звісно, Медведєв. Наш улюблений злісний карликовий алкоголік. Який тепер вийшов на арену, щоб теж підтвердити, що вони там, у Кремлі, психи. І точно-точно не блефують. Цікаво, скільки разів треба повторити, що ти не блефуєш, щоб усі остаточно повірили, що ти блефуєш.

При цьому, фонтануючи злістю, він фактично "дає задню", як люблять говорити в Росії, адже каже, що Росія використає ядерну зброю, лише якщо існуватиме загроза існуванню Росії. Тобто якщо ЗСУ підійдуть до Москви. Або до Путіна особисто. Ми ж пам'ятаємо, що Путін – це і є Росія, а Росія – це і є Путін. За словами самого Путіна. А валізка, чий вміст так хвилює Медведєва (обидві валізки), стоять десь біля цього самого Путіна.

І у Медведєва це звучить так: "Уявімо, що Росія змушена застосувати найгрізнішу зброю проти українського режиму, який вчинив масштабний акт агресії, який небезпечний для самого існування нашої держави". Навряд чи смерть Кащеєва в Херсоні захована, правда ж. Та й навіть розбомблений Воронеж не спроможний поставити під загрозу існування Росії. Приємним є той факт, що в Кремлі вже можуть собі таке уявити. Це разюче відрізняється від риторики перших днів.

Далі, звісно, слідує чергова порція злісних епітетів злісному Заходу, який, звісно ж, не реагуватиме, адже злякається: "Адже безпека Вашингтона, Лондона, Брюсселя для Північноатлантичного альянсу набагато важливіша, ніж доля нікому не потрібної України, що гине... гинути в ядерному апокаліпсисі заокеанські та європейські демагоги не збираються. А тому – проковтнуть використання будь-якої зброї в нинішньому конфлікті. Якось так…" Може, вони вірять, що їм зійде з рук. А може, їм треба вдавати, що вони вірять, адже інакше їхні загрози будуть нестрашні зовсім.

Але суть в іншому. Після виховних бесід, які точно провели люди з Вашингтона, і можливо, провели люди з Пекіна, прив'язка ядерної зброї до результатів "референдуму" кудись відійшла. Відійшла ближче до Москви. А туди поки що ніхто на Abrams їхати не збирається. Можливо, за рідкісним винятком.

Чого вони хочуть? Та знову ж таки, просять пощади. Як учора Лукашенко і Путін, які просили, щоб їх поважали. Вони просять зберегти їм обличчя. Чи це означає, що Путін точно не застосує ядерну зброю? Ні, звісно. Але так само поки що не схоже, що вони горять бажанням її застосувати. І що вони не блефують"

"Передусім варто сказати": У Польщі пояснили, чому не передають Україні свої Patriot

понеділок, 24 червень 2024, 23:47

За словами ексміністра оборони Польщі Богдана Кліха, країна має на озброєнні всього дві системи ППО Patriot. Але у Польщі також розміщені ще декілька таких батарей, які належать США. Про це він розповів в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "...

Ворогу вкрай важливо...": Росіяни накопичують сили для наступу на півдні Запорізької області, - Селезньов

понеділок, 24 червень 2024, 21:04

Військовий експерт Владислав Селезньов повідомив, що окупанти нарощують резерви для активізації бойових дій на півдні Запорізької області. Про це він розповів в етері "Еспресо", передають Патріоти України. . "Зараз дуже мало подається інформації про те...