Медведєв придумав, як "змусити збанкрутувати" іноземні компанії

Заступник голови Ради Безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв вирішив вдарити по інтелектуальній власності іноземних компаній. Він закликав росіян користуватися послугами "піратів", передають Патріоти України.

Після повномасштабного вторгнення російської армії в Україну 24 лютого 2022 року більша частина онлайн-сервісів закрили доступ для росіян. Таким чином, жителі країни-агресора азлишилися без західних фільмів, ігор та музики. У зв'язку з цим Медведєв закликав росіян знайти "правильних піратів" та користуватися їх нелегальним контентом.

"Якщо вони пішли від нас, всякі Netflix та інші, значить, будемо це все завантажувати і користуватися безкоштовно", - цитують Медведєва російські пропагандистські ЗМІ.

Крім того, він запропонував росіянам поширювати піратський контент через Інтернет, щоб завдати великої шкоди іноземним компаніям і довести їх до банкрутства. "Нехай вони недобирають гроші. Ми це нещодавно обговорювали, що їх потрібно позбавити частини немайнових прав, висловлюючись юридичною мовою, які вони мають тут", - підсумував Медведєв.

"Білорусь можна звільнити...": Українські депутати влаштували першу розмову Тіхановської та полку Калиновського

середа, 7 червень 2023, 23:15

Депутатське об'єднання За демократичну Білорусь у Верховній Раді організувало публічну розмову лідерки об'єднаної опозиції Білорусі Світлани Тіхановської та полку імені Кастуся Калиновського, який воює у складі ЗСУ. Про це заявив народний депутат Украї...

Окупанти завдали ракетного удару: У Харкові пролунали потужні вибухи

середа, 7 червень 2023, 22:50

У Харкові у середу, 7 червня, під час повітряної тривоги пролунали вибухи. Росіяни вкотре атакували регіон ракетами - вони обстріляли Чугуївський район. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. Повітряну триво...