Медведєв пригрозив світу "ядерним апокаліпсисом"... через допомогу Україні

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв істерично заявив, що через допомогу Україні у боротьбі з російськими терористами, "зросла загроза використання ядерної зброї". Про це пишуть російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України.

"Запасний" президент РФ Медведєв заявив, що "загроза застосування ядерної зброї зростає з кожним днем через постачання Україні західної зброї". "Це наближає той самий ядерний апокаліпсис", - заявив путініст.

Медвєдєв також побідкався, що мовляв "Захід повинен був дати Росії гарантії безпеки ще в грудні, проте там нібито не вірили у "рішучість" Росії".

Ядерна істерія Кремля

Росія перед контрнаступом ЗСУ постійно починає розмови про застосування на полі битви ядерної зброї проти України, яка бореться з терористами РФ. Експерти вважають, що такою риторикою у Кремлі намагаються зірвати постачання Україні сучасного озброєння для боротьби з окупантами.

Диктатор Влодимир Путін 21 лютого оголосив, що Росія призупиняє участь у Договорі про стратегічні наступальні озброєння, укладеному зі США. Йдеться про обмеження таких озброєнь.

Сидів за вбивство та продаж заборонених речовин: Полонений вагнерівець розповів, як потрапив у ПВК

четвер, 8 червень 2023, 9:02

До полону потрапив черговий вагнерівець. Мовиться про Півкіна Дмітрія, котрий сидів за ґратами за вбивство, а також продаж наркотиків. Він і розповів, яка ситуація в ПВК "Вагнера" та ставлення до зеків,, передають Патріоти України. 24 Канал отримав у с...

Скільки Україні потрібно Patriot, щоб захиститись від "Кинджалів": Ігнат вразив цифрою

четвер, 8 червень 2023, 8:59

Представник ВПС Юрій Ігнат заявив, що озвучені президентом Володимиром Зеленським 50 батарей Patriot, яких потребує українське небо, є цілком реальною метою.В ефірі телемарафону Ігнат зазначив, що Україна йтиме до цієї амбітної мети "у будь-якому випад...