Медведєв заявив про війну з Україною "до повного знищення" та захоплення нових "споконвічних" територій

Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв заявив, що окупанти будуть вести війну з Україною "до повного знищення", передають Патріоти України.

Відповідною обіцянкою чиновник відзначився на честь штучного свята, яке 28 вересня узаконив указом Путін - "Дня возз'єднання нових регіонів з Росією". "Спеціальна військова операція триватиме до повного знищення нацистського київського режиму й звільнення від ворога споконвічно російських територій", - заявив Медведєв.

Колишній лідер РФ також натякнув, що незабаром Росія приєднає до себе ще більше українських територій, правда не уточнив, коли саме.

Олена Зеленська розповіла, як ставиться до висунення її чоловіка на другий президентський термін

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:15

Володимир Зеленський обирався на наступний термін. В інтерв'ю Economist Зеленська повідомила, що переконана в перемозі України. Після цього вона хоче зі своєю сім'єю відпочити, передають Патріоти України. «Ми будемо жити разом із моїм чоловіком і дітьм...

Фантазії не оцінили: Палата представників США виключила конгресмена, який вигадав, що він нащадок українських євреїв

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:01

Палата представників США виключила конгресмена Джорджа Сантоса. За його усунення проголосувало 311 законодавців. Про це повідомило BBC у пʼятницю, 1 грудня, передають Патріоти України. Як йдеться у повідомленні, Сантоса виключили після публікації звіту...