Медведєв згадав про суд Божий та пригрозив Зеленському "вогняним озером із сіркою"

Заступник голови Ради Безпеки Росії Дмитро Медведєв пригрозив українській владі судом Божим, а також процитував "Апокаліпсис" через ситуацією навколо Києво-Печерської лаври. Істеричний допис Медведєв опублікував у своєму Telegram, передають Патріоти України.

"... впевнений, вони постануть не тільки перед судом людським, але перш за все перед Його судом. І отримають за все скоєне", - написав він.

У дописі прихвостень Путіна також процитував Одкровення Іоанна Богослова, також відоме як "Апокаліпсис". "І схоплений був звір і з ним лжепророк, який виробляв чудеса перед ним, якими він звабив тих, хто прийняли накреслення звіра і поклоняються його зображенню: обидва живі кинуті в озеро вогняне, палаюче сіркою".

Тікають прикрившись мирним населенням: Генштаб ЗСУ озвучив наслідки для окупантів через підрив Каховської ГЕС

четвер, 8 червень 2023, 7:36

В російських військах внаслідок підриву ГЕС є травмовані, загиблі та зниклі безвісті. Підрив Каховської ГЕС завдав втрат 7 десантній дивізії та 22 армійському корпусу. Окупанти відійшли на 5-15 км від Дніпра. Російські окупанти не були готові до наслід...

Гарантії для України: Деякі члени НАТО можуть ввести війська в Україну - ексгенсек Альянсу Расмуссен

четвер, 8 червень 2023, 6:34

Колишній генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Андерс Фог Расмуссен вважає, що в межах дискусії про майбутні гарантії безпеки для України окремі члени НАТО можуть погодитись на введення на українську територію своїх військ, пише The Guardia...