Медвєдєв мріє зайняти місце Путіна, але смерть диктатора нічого не змінить, - Піонтковський

Посіпака очільника Кремля Дмитро Медвєдєв "мітить" на президентське місце, саме тому останнім часом його риторика щодо України та Заходу все більше нагадує істерику. Про це розповів політолог і публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

"Ось дивіться, Медвєдєв – пам’ятаєте такого чоловічка, був чотири роки президентом? Він останнім часом відрізняється найшаленішими та найагресивнішими заявами на адресу Заходу. Він написав про вже навіть не знищення української держави, а реально про геноцид – "я їх так ненавиджу, я їх усіх знищуватиму". Що трапилося з чоловічком? Ну, він дурненький, по-перше. Знаєте, чому Путін його вибрав? Путін сам зморшок, паросток у нього, по-моєму – 160 см, а у цього 157. Існує поріг карликовості, якраз 150—158 см, на якому відбуваються незворотні мозкові зміни. Так ось Медвєдєв поводиться останнім часом так, ніби бере участь у якомусь кастингу. Йому треба показати, який він агресивний, який він суперпатріот, як він вбиватиме всіх українців до одного, немов справжній вождь "руського миру". Це кастинг на якусь посаду, що звільняється", - вважає експерт.

За його словами, Медвєдєв сподівається, що "якщо Путін здохне, то обиратимуть президента. За Медвєдєвим закріпилася репутація слабака, а він показує, що він не слабкий".

Однак, Андрій Піонтковський наголошує, що смерт очільника РФ Володимира Путіна мало що змінить. "Здохне Путін або не здохне – принципово нічого не зміниться. Верхівка об'єдналася, їхня мета – це італійський "план миру", якийсь такий італійсько-французько-німецько-російський план. Макрон за цим стоїть. Це вічна місія французів при російському дворі — закріплювати російські загарбання", - вважає експерт.

Політолог нагадав, коли у 2008 році Росія захопила дві провінції Грузії, президент Франції Ніколя Саркозі "одразу прибіг із папірцем, наче Чемберлен, і все було оформлено як мир із територіальним поділом Грузії".

"Так само й інший президент, Олланд, потім прибіг до вас разом із Меркель. Ось вона сьогодні нагадала про себе, розповідала, як Путін собачкою її лякав у 2007 році. Вона вважає, що у 2008 році правильне рішення ухвалила, коли заблокувала вступ України до НАТО — мовляв, в Україні, бачите, висока корупція, і такі країни не можна приймати. Ну ось така Європа, і Європа зараз готується теж прийняти Москву зі ще одним папірцем, що закріплює, крім ОРДЛО та Криму, ще й Херсонську та Запорізьку області", - вважає експерт.

Пішли і потрапили в "мішок": Окупант розповів дружині, як неузгодженість дій командирів призвела до втрат

четвер, 29 вересень 2022, 8:42

Окупаційні війська РФ вирішили піти в атаку на Донецькому напрямку, проте їм завадила неузгодженість між власними підрозділами. У результаті піхота ворога зазнала втрат, передають Патріоти України. Про це свідчить аудіоперехоплення, надане OBOZREVATEL ...

Опинився на фронті через 4 дні після повістки: ЗСУ взяли в полон нещодавно мобілізованого бурята

четвер, 29 вересень 2022, 8:22

Українські військові взяли в полон росіянина з Улан-Уде, якого мобілізували 18 вересня. Чоловіка одразу кинули на фронт як "гарматне м'ясо" без військових навичок. Відео вже розлетілось в ермежі. Між його мобілізацією та перекидання на фронт пройшло вс...