
Вдень 10 травня у низці населених пунктів окупованого Мелітопольського району прогриміли нові вибухи. Мер міста Іван Федоров заявив про звуки вибухів поблизу Василівки, Михайлівки та Токмака, передають Патріоти України.
Від потужного вибуху у людей затремтіли шибки. Одразу після вибуху мешканці населених пунктів могли побачити у небі білі клуби диму.
Видання "РІА-Мелітополь", своєю чергою, повідомило про те, що у Пришибі звуки вибухів були схожі на детонацію боєприпасів. Точна кількість втрат рашистів невідома.
Пізніше журналісти уточнили, що добрячі "прильоти" були у селі Тимошівка Михайлівського району. "Кажуть, р*сня там побудувала ціле підземне містечко. У о*ків, звісно, паніка. Зв’язок вимикають", - пишуть місцеві журналісти. Українців під окупацією закликали берегти себе і вірити у ЗСУ.
Цього року частина польських міст-партнерів відмовилася приймати на оздоровлення дітей з Івано-Франківської громади. Натомість місцева влада шукає нові можливості для організації відпочинку в інших країнах, Патріоти України з посиланням на заяву місько...
Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...