
Вдень 10 травня у низці населених пунктів окупованого Мелітопольського району прогриміли нові вибухи. Мер міста Іван Федоров заявив про звуки вибухів поблизу Василівки, Михайлівки та Токмака, передають Патріоти України.
Від потужного вибуху у людей затремтіли шибки. Одразу після вибуху мешканці населених пунктів могли побачити у небі білі клуби диму.
Видання "РІА-Мелітополь", своєю чергою, повідомило про те, що у Пришибі звуки вибухів були схожі на детонацію боєприпасів. Точна кількість втрат рашистів невідома.
Пізніше журналісти уточнили, що добрячі "прильоти" були у селі Тимошівка Михайлівського району. "Кажуть, р*сня там побудувала ціле підземне містечко. У о*ків, звісно, паніка. Зв’язок вимикають", - пишуть місцеві журналісти. Українців під окупацією закликали берегти себе і вірити у ЗСУ.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...